Balık burcu için dekorasyon önerileri

Son güncelleme:

Balık burcu için dekorasyon önerileri Hande Kazanova’dan geldi. Hassas, romantik, düşünceli ve dış faktörlerden kolay etkilenen Balık burcundaki kişilerin dekorasyon tercihleri nelerdir? İşte Balık burcu dekorasyon önerileri…

  • BALIK BURCU 20 ŞUBAT – 20 MART
  • HAYAL EVİ
Balık burcu için dekorasyon önerileri

İsterseniz diğer burçlar için detaylara da aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BALIK BURCU DEKORASYON ÖNERİLERİ

BALIK BURCU DEKORASYON ÖNERİLERİ

Okyanus ve denizlerin tanrısı Neptün yönetimindeki Balıklar’ın sıcak, içten ve biraz da dağınık evleri vardır. Düzen pek bu burca göre değildir. Evleri hafif, rahat ama bir yandan da karmaşık etkilere sahiptir. Bir su grubu olarak akıcılık bu burcun stilidir. Deniz kenarında, ya da göl yakınlarında evlerinin bulunması hoşlarına gider. Tatlı bir sahil evi tüm Balıklar’ın hayalidir. Şehir içinde yaşasa bile, evlerinin arka bahçelerinde muhakkak bir havuz olmasını tercih ederler. Ya da hiç bunu yapacak gücü yoksa bile iyi ve geniş bir banyo onları mutlu edecektir.

Balıklar, çiçekleri çok sever. Su bitkileri, geniş yapraklı, yeşili bol bitkiler yetiştirmeye yatkındırlar. Yine sümbüller, leylaklar, menekşeler, küçük balkonlarına veya pencere önlerine çok yakışır.

ANA YAŞAM ALANI

Balık burcu için dekorasyon önerileri
Adawall.

Renklerde deniz yeşili, aquamarine, leylak, lila, okyanus mavisi, mor ve beyaz tercihleri olabilir. Artistik yanları ve yaratıcılıkları kuvvetli olduğundan farklı stilleri birbiriyle karıştırmayı severler. Rustik, country, romantik ve vintage tarzlarını rahatlıkla kullanırlar. Büyük mobilyalar yerine ufak ve orta büyüklükte olanları tercih ederler. Beyaz eskitme mobilyalar, ferforje başlıklı oturma grupları onlar için ideal olabilir. Yuvarlak objeler, kıvrımlı hatlar daha çok ilgilerini çekecektir. Bu yüzden yuvarlak bir kahve masası ve konforlu berjerler, evlerinde muhakkak bulunur. Pencere önünde hayal kurmaya bayıldıkları için, güzel bir müzik eşliğinde kendileri için yaratacakları bir yaşam alanı keyiflerine keyif katar. Misafir ağırlamayı sevdikleri için ahşap bir masa onlar için hayat kurtarıcıdır.

Aksesuarlarda yine deniz veya su temaları öne çıkabilir. Deniz kabukları, deniz yıldızı, istridyeler ve deniz kabuklarından yapılmış rüzgar gülleri ve çanlarını severler. Boyamalar, kaneviçeler, goblenler, resimler ve fotoğraflar dekorasyonlarında ön plana çıkabilir. Yine duvarlarının bir bölümüne, okyanus veya deniz manzaralı tablolar asmaya bayılırlar. Oval ve yuvarlak formlu aynalara, deniz kokulu mumlara ve oda kokularına bayılırlar. Platin ve bakır tonlarını, ahşapla karışmış bir şekilde aksesuar olarak kullanabilirler. Balık burçları evlerinde, bol yeşil bitkiler ile küçük ebatlı cam veya seramik vazoları kullanmayı sever. Ufak tefek şeyler daha çok ilgilerini çeker.

Balık burçları, bitmek bilmeyen müzik aşklarını kolay ve etkili bir sistemle, evin tüm alanına yayabilir. Güne müzikle uyanmak, romantik parçalarla günü karşılamak stresinizi azaltacaktır.

BALIK BURCU YATAK ODASI DEKORASYONU

Karaca Home

Romantik Balıklar yatak odalarında pastel renkleri tercih ederler. Yatak odaları sayfiye evi havasındadır. Beyaz koton kumaşlar ve jaluziler ışığı iyi yansıtır. Kepenkleri severler ve kendilerini kepenklerin arkasında geceleri korunaklı hissederler. Uçuşan tüller, açık renkler ve sade pofuduk bir halı… Bit pazarından ya da şehirdeki dükkanlardan toplanmış özel parçalardan oluşan keyifli bir yatak odası tam onlara göredir. Hafiflik, dinginlik ve parlaklık yatak odalarına hakimdir.

Beyaza boyanmış, eskitilmiş çam ağacından yapılma yatak başlığı, kaz tüyü yastıklar, pamuklu örtüler hassas ruhlarını iyi yansıtır. Yatak odalarında birden fazla yastık olabilir. El işi, tığ işleri, küçük danteller ve iplerden oluşan örtüler hayatlarına özgünlük katar. Şapka, patik, çorap ve ayakkabı koleksiyonları muhakkak vardır. Yine yatak odasını giyinme odasından ayırmak için boncuklu perdeler kullanmayı severler.

BALIK BURCU MUTFAK DEKORASYONU

İtaldeko.

Dünyevilikten uzak duran ve materyalist olmayan Balıklar, basit şeylerle daha çok mutlu olurlar. Bu yüzden ihtiyaçlarını karşılayacak basit ama sıcak bir mutfak onların tercihidir. Bir de tabii ki ne kadar az alan olursa, o kadar az karmaşa ve dağınıklık olacaktır. Açık renk dolaplar, çam ağacından yapılan malzemeler, beyaz ve mavi tonlar mutfaklarını geniş ve ferah gösterir.

Leylaklar, lilalar, küçük çiçek desenli örtüler, örgü veya ip Amerikan servisleri kullanmayı severler. Raflar ve şirin dolaplar dağınıklığı toplar. Hafif, parlak, taze ve havadar mutfaklar onlar için idealdir. Bir sürü şişe, cam ve kavanoz biriktirmeyi severler. Balık burçlarının her içecek için ayrı birer sürahisi vardır. Nostaljik sürahi ve bardaklara ilgi duyarlar. Yine mutfakta küçük bir masa bulundurmayı isterler. O masanın üstünde muhakkak küçük bir saksı içinde çiçek bulunmalıdır.

BALIK BURCU BANYO DEKORASYONU

Vitra.

Balık burcu için dekorasyon önerilerinden sonuncusu banyo. Balıklar burçlar kuşağında ayakları temsil eder. Su grubu olduklarından suyla haşır neşir olmak onlar için önemlidir. Banyoları mabedleri gibidir. Jakuzi, büyük bir küvet, buhar odası ve sauna vazgeçilmezleridir.

Sabun köpüğü, uçuk pembeler, uçuk yeşiller, maviler ve deniz köpüğü renkleri banyolarında kullanılabilir. Seramik ve mermer severler. Her tür banyo eşyası banyolarında bulunabilir. Mumlar, tütsüler, parfümler, kokular, kremler, vücut tuzları, vücut yağları onlar için önemlidir. Bir de pamuklu bornozlara ve çeşit çeşit havluya çok önem verirler. Balıklar, başkalarından çok çabuk etkilenirler. Üzerlerine aldıkları negatif etkilerden, güzel bir banyo sonrası veya ayak masajıyla kurtulabilirler.

Hande Kazanova

Daha fazla burç ve dekorasyon önerileri için BURÇLARA GÖRE DEKORASYON sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her burç için birbirinden güzel önerimiz var.

Koç burcu için dekorasyon önerileri