Yengeç-burcu-için-dekorasyon-önerileri

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri

Son güncelleme:

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri Hande Kazanova’dan geldi. Duygusal, nostaljik, şefkatli, sezgi gücü kuvvetli, kırılgan ve yaratıcı özeliklere sahip Yengeç burcunun dekorasyon tercihleri nelerdir? İşte Yengeç burcu dekorasyon önerileri…

  • YENGEÇ BURCU 22 HAZIRAN – 22 TEMMUZ
  • EVİ ONUN MABEDİ

İsterseniz diğer burçlar için detaylara da aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Evlerine aşık olan Yengeç burçları, oturma odalarını titizlikle korurlar. Bol bol yastıkla bezenmiş konforlu koltuklar ile, fırfırlı ve mekanı geniş gösteren perdeler ve koltukları tamamlayacak şıklıkta gümüş veya doğal taş aksesuarlar onların oturma odalarını süsler. Aile yadigarı, bol desenli kilim ve halılar yine çok hoşlarına gider.

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri
H&M Home.

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri…

ANA YAŞAM ALANI

Yengeç, evine en meraklı burçtur. Kararlıdır, yaratıcıdır ve rahatlıktan çok güvenliğe önem verirler. Bu nedenle inci beyazı, kemik rengi, gümüş ve menekşe moru mobilyalar onlar için idealdir. Yengeç burçları, evi bir mabed olarak görürler. Yaşanmışlıklar onları mutlu eder. Evleri ve aileleri konusunda çok koruyucu ve de yaratıcıdırlar. Bu nedenle genelde dekorasyon konusunda birden fazla ayrıntıyı bir araya getirme konusunda çok başarılıdırlar.

Yengeç burcu, burçlar kuşağında beslemeyi en seven burçlardan biridir. Onların evine gittiğiniz an itibari ile sizi, tavırları ve evlerinin dekorasyonuyla bambaşka alemlere götürürler. Kalabalık misafir gruplarını ağırlamayı, insanlarla birlikte olmayı çok seven Yengeç burçlarının evlerinde, mutfak ya da yemek masası özellikle dikkat çeker. Kalabalık bir aile için hazırlanmış yemek masası olmazsa olmazlarındandır. Çoğu insanın gereksiz diye almadığı küçük ayrıntılar, ihtiyaç anında Yengeç insanının evinde muhakkak bulunmalıdır.

Evinizde ruhunuzu dinlendirmek ve yaratıcılığınızı artırmak istiyorsunuz. Bunun için de biraz gizeme, hafif buğulu bir ışığa ve yumuşak renklerde bitki ve çiçeklere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Filli Boya.

Yumuşak ve sarmalayan büyük koltuklar, onların rahatını en iyi şekilde sağlar. Yuvarlak formlar Yengeç burcu insanının hoşuna gider. Yine aileden kalma antika parçalar, işlenmiş cam bardaklar, vazolar, çay takımları, küllükler, şamdanlar, abajur tipi aydınlatmalar ve sehpalar Yengeçler’in evinde öncelikliler arasında yer alır. Aksesuarlarda tercihleri gümüş eşyalardır. Yine içinde inci bulunan aksesuarlar, taş görünümlü objeler, taş ve parlak zeminler daha fazla ilgilerini çeker.

İlgi bekleyen bitkiler, su sesinin dinlendirici etkisi ve küçük bir akvaryum sizi mutlu edecektir.

YENGEÇ İNSANLARI GEÇMİŞİNE BAĞLIDIR

Geçmişine bağlı Yengeç insanları, sevdikleriyle bir arada oldukları zamanın fotoğraflarını, nostaljik ama etkili bir biçimde duvarlarında göstermeyi severler. Duvarlarını kendileri ve aileleri için anlamlı fotoğraflar ve tablolarla süslerler. Aile yadigarı yastıklar, örtüler, süslemeler hem normal haliyle hem de farklı şekillerde evlerinde yer alır. Bahçe işleriyle uğraşmak Yengeç burçlarını rahatlatır. Su grubu olduklarından evleri; nehir, göl veya deniz kenarında olursa çok mutlu olurlar.

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri

-Keyiflerine düşkün oldukları için hamak ve hamakta okuyacakları kitapları için bir kitaplık mutlaka olmalıdır. Bir de mutlaka evin tüm ıvır zıvırlarını toplayacak gömme büyük dolaplar, antrede dağınıklığı göstermeyecek gizli dolaplar ya da ayakkabı dolapları Yengeç burçlarının kurtarıcısıdır.

-Evlerinin bir odasını titizce misafirleri için dekore etmeyi ihmal etmezler. Evlerini, gösteriş yapma aracı olarak değil, kendi iç dünyalarına çekilebilecekleri bir mekana dönüştürmek için dekore ederler. Küçük dokunuşlarla evin her yerinde kendilerini hissettirirler. Evlerinin her köşesinde mumlara, mutfaklarında ise birkaç farklı yemek takımına rastlamak mümkündür.

Mobilyalarınızın tarzı yumuşak, zarif ve fazla abartılı olmamalı. Genellikle salonunuzda birden fazla oturma grubu ya da tekli büyük koltuklar bulunur, çünkü siz istediğiniz zaman kendi köşenize çekilebilmelisiniz.

YENGEÇ BURCU YATAK ODASI DEKORASYONU

Karaca Home.

Evine en meraklı burçtur ve yatak odaları ruhlarını dinlendirmek için kullandıkları bir sığınaktır. Aileden kalma büyük bir etajer, sabah uyanır uyanmaz manzarayı izleyebilecekleri bir berjer, parfümler, yatak odalarının güzel kokmasını sağlayacak mumlar ve çeşitli pudralar hem görme hem de koklama duyularını harekete geçirir. Biriktirmeyi seven Yengeçler, yatak odası şalları, saten nevresimler ve koltuk örtülerine ayrıca ilgi gösterirler. Sevdiklerinin fotoğraflarını rahatlıkla görebilecekleri bir yere asarak duygusal anlarını yatak odalarında paylaşabilirler. Beyaz, inci, sarı, pudra, yavruağzı ve menekşe tonları, onlara aradıkları huzuru sağlama konusunda yardımcı olabilir.

YENGEÇ BURCU MUTFAK DEKORASYONU

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri
Karaca.

Ailesine ve sevdiklerine düşkün olan Yengeçler, mutfakta vakit geçirmeyi ve sevdiklerini elleriyle beslemeyi sever. Mutfakta rahatlık, konfor ve en önemlisi güven onlar için her şeydir. Açık, rahat, sıcak ve samimi ortamlar yaratmakta üzerlerine yoktur. Her sabah dumanı üzerinde bir çay ve samimi bir kahvaltı sofrası onların vazgeçilmezidir.

YENGEÇ BURCU BANYO DEKORASYONU

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri
London Basin Company.

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri ile ilgili son konumuz banyo. Nostaljiye ve geçmişine sıkı sıkı bağlı olan Yengeçler, vintage stildeki banyoları sevecektir. Dekorasyona antika görünümlü parçaları dahil etmek de onların geçmiş ile olan bağlantılarını taze tutmalarını sağlar. Yönetici gezegeni Ay olduğu için natürel ve dingin tonlar ruhlarına iyi gelir. Bu sebeple parlak ve koyu renklerden kaçınmalılar. Dekorasyonda ağırlıklı olarak yer verdikleri toz pembe, uçuk mavi, su yeşili ve bejleri banyolarına da dahil edebilirler. Doğrudan bir banyo mobilyası kullanmak yerine eski bir dikiş makinesinin lavabo etejerine dönüştürülmüş halini tercih edebilirler. Duvar kağıtları ve romantik aplikler de görmek isteyecekleri detaylardan.

Hande Kazanova

Daha fazla burç ve dekorasyon önerileri için BURÇLARA GÖRE DEKORASYON sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her burç için birbirinden güzel önerimiz var.

Boğa burcu için dekorasyon önerileri