ikizler-burcu-dekorasyon-önerileri

İkizler burcu için dekorasyon önerileri

İkizler burcu için dekorasyon önerileri Hande Kazanova’dan geldi. İşte İkizler burcu için dekorasyon önerileri…

İkizler burcu insanları, yapı itibariyle çeşitliliğe ve değişime ihtiyaç duyarlar. Çok yönlülük, marifet ve beceriklilik İkizler burcunun yapısında vardır. Hava grubu oldukları için her konuda hafif ve havadar bir görüntü onların tercihini oluşturacaktır. İkizler burcundaki insanların evinde bir sürü pencere olmalıdır, çünkü meraklı yapıları nedeniyle, çevrelerinde neler olup bittiğini herkesten önce bilme dürtüleri yüksektir. Balkonu veya terası olan yerler, havayı seven İkizler için harikadır. Küçük pencereli, karanlık evler yerine, yere kadar uzanan pencereler, rahat açılan kapılar, giriş ve holler onları rahatlatır.

  • İKİZLER BURCU 21 MAYIS – 21 HAZIRAN
  • SIKICILIKTAN ÇOK UZAK
İkizler burcu için dekorasyon önerileri
Vivense.

İsterseniz diğer burçlar için detaylara da aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ANA YAŞAM ALANI

  • İkizler insanı her zaman son yeniliklerden haberdardır. Geçmişe saplanıp kalmayan yapılarıyla, güne ve modaya çabuk ayak uydururlar ve geleceğe yönelik hareket ederler. Hareketli yapıları nedeniyle şehir içinde olmayı severler. Evleri de bu varyasyona yakın olmalıdır. Salonlarında, televizyon izleyecekleri konforlu köşe koltuklar tercih edebilirler. Enerjileri yüksek olacağından, kısa vadede değiştirebilecekleri basit ama zevkli eşyalara yer vermeliler.
  • Duvar bölücüleriyle dekorasyonlarında istedikleri değişimi kolaylıkla sağlarlar. Ağır, hantal eşyalardan ziyade hafif ve her yere uyabilecek, portatif, modüler ve modifiye parçalar tam onlara göredir.
  • Cıvanın rengi uçuk griler, iletişimin rengi mavi ve tonları, sarılar ve beyaz tonları onların dekorasyon tercihinde önemlidir. Salonlarında kare veya uzun masa yerine iletişimi daha canlı tutacak yuvarlak masalara yer verirler.
SK Concept.
  • Merkür yönetimindeki bu burcun insanlarının elleri oldukça beceriklidir. Ya yazı yazarlar, ya resim yaparlar ya da işin içinde ellerin olduğu başka pek çok işi diğer insanlara göre daha hızlı ve rahat yapma yetenekleri vardır. Bu yüzden, becerikli yanlarıyla atılacak türden eşyaları boyayarak, yenileyerek ya da yer değiştirerek tekrar kullanmayı severler. Bir İkizler insanından şu cümleyi sıklıkla duyarsınız; “Bir sürü seçenek varken, hep aynı ve sıkıcı düzenlemelere niye yer vereyim!”
  • Duvarlarda açık tonları tercih ederler. Yine de duvar geçişlerinde, pop-art akımını temsil eden değişik duvar kağıtları evlerini renklendirir. Dolgun, parlak ve enerjik renkler, güncel materyaller ve plastik malzemeler yaşam alanlarında muhakkak olmalıdır.
  • Aksesuarlarda her objeden iki tane alma ya da birbirleriyle tezat yaratma ihtiyacı hissederler. Kısa ve uzun mumluklar, dolgun ve ince yastıklar, kare ve yuvarlak puflar gibi… Aksesur seçiminde orijinal parçalar kullanmayı sevdiklerinden her zaman için değişik ve farklı olanı bulurlar.
  • Ve ışıklandırma… Gündüz enerjisini seven bu burcun insanları, rahat ama aydınlık ışık tercih ederler. Loş ortamlar uykuyu çağrıştırdığı için, yatak odası hariç diğer yaşam alanlarında bol ışık onları çok daha mutlu eder.
Gotwob.

Sizin eviniz sayısız ilgi alanınızı göstermelidir. Boydan boya kitaplıklar, araştırmacı ruhunuza iyi gelir ve evinizdeki dağınıklığı toplamak için de idealdir. Salonunuzun bir köşesinde kahvenizi içerken etrafı seyredeceğiniz küçük bir fiskos takımı hem gelen misafirlerinizle kısa sohbetler yapmak hem de stresinizi atmak için uygun olabilir.

İKİZLER BURCU YATAK ODASI DEKORASYONU

Okumayı seven İkizler burcu için yatak başında okuma lambası vazgeçilmez olabilir. Uyku, onların aktif zihinleri için çok önemlidir. İkizler burcu insanları gün içinde çabuk yorulur ve bu yüzden de erken uyuyup erken uyanmak isterler. Bu sebeple yatakları ve yastıkları özel olmalıdır. Kuştüyü yastıklara bayılırlar. Bambu ve pamuk kumaşlardan üretilmiş çarşaflar onların tercihlerini yansıtır. Işık geçirmez perdeler veya storlar deliksiz uyumalarını sağlar. Yatak odalarında ağır renkleri sevmezler. Açık renkte doğal ipliklerden dokunmuş kilimler alerjik yapıları için uygundur. Yatak örtülerinde geometrik desenleri veya sevdikleri bir filmin temasındaki örtüleri tercih edebilirler.

İKİZLER BURCU MUTFAK DEKORASYONU

İkizler burcu için dekorasyon önerileri
Ersa.

İkizler burcu için temizlenmesi kolay, saklama alanı fazla olan mutfaklar idealdir. Bu burcun insanının elleri sihirlidir, isterlerse ve vakit ayırırlarsa çok iyi yemek yaparlar. Ama mutfakta fazla vakit geçirmeyi sevmezler. Geniş buzdolabı ve derin dondurucular, fast food seven bu burç için önemlidir. Atıştırmayı sevdikleri için ağır yemekler yerine pratik lezzetleri tercih ederler. Minimal aksesuarlar, açık granit veya mermer tezgahlar hoşlarına gider. Yine mutfaklarında kahve takımları, çeşit çeşit cam bardaklar bulunur, zira cama bayılırlar. Mutfakta fazla vakit geçiriyorlarsa bir televizyon veya radyo onları zamana bağlar.

İkizler burcu için dekorasyon önerileri

İKİZLER BURCU BANYO DEKORASYONU

İkizler burcu, yoğun bir günün ardından banyoda vakit geçirmeyi sever. Aromaterapi mumları, streslerini rahat atmalarına yardımcı olur. Nane kokusu ve rengi, onları gevşetir. Banyoları oldukça renklidir. Makyaj malzemeleri, saç ürünleri ile el ve ayak bakım kremlerini çok severler. Yumuşak havlular, bornozlar, saç ve yüz maskeleri güne enerjik ve rahat başlamalarını sağlar. Duşakabin onların rahatlığına daha uygundur. Derin küvetlerden ve jakuziden ziyade hızlıca duş alıp hemen çıkabilecekleri bölümler banyoları için idealdir. Renkli seramikleri, su geçirmeyen duvar kağıtlarını çok severler.

Hande Kazanova

Daha fazla burç ve dekorasyon önerileri için BURÇLARA GÖRE DEKORASYON sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her burç için birbirinden güzel önerimiz var.

Boğa burcu için dekorasyon önerileri