Künye

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı
Mehmet Y. Yılmaz
Yayın Direktörü
M. Melda Narmanlı Çimen (mcimen@doganburda.com)
Yayın Yönetmeni (Sorumlu)
Sevda Barandır (sbarandir@doganburda.com)
Yayın Danışmanı
Meltem Çapraz
Yazı İşleri Müdürü
Günseli Karsan Büyüksağiş (gbuyuksagis@doganburda.com)
Görsel Yönetmen
Deniz Demiryılmaz (ddemiryilmaz@doganburda.com)
Konular Editörü
Pelin Özkul (pbuyuksarac@doganburda.com)
Editör
İlke Yılmaz (iyilmaz@doganburda.com)
Katkıda Bulunanlar
Güneş Ulukuş, Nur B. Anaç, Şebnem Uşen, Funda Aras, Hilal Baltacı, Çağla Avcı, Begüm Sarıeyyüpoğlu, Tuba Yüksel, İbrahim Özbunar (fotoğraf)

Marka Müdürü
Nihal Ayan (nayan@doganburda.com)
Ankara Temsilcisi
Erdal İpekeşen
Tel: (0312) 207 00 73 – 207 00 95

YÖNETiM
Genel Yayın Koordinatörü
Yeşim Denizel
Tüzel Kişi Temsilcisi
Ferit Özkaşıkçı
Satış Direktörü
Orhan Taşkın
Finans Direktörü
Didem Kurucu
Üretim Direktörü
Servet Kavasoğlu
Kurumsal İletişim Direktörü
Neslihan Sadıkoğlu

REKLAM
Grup Başkanı
Viki Habif
Grup Başkan Yardımcısı
Funda Baykal
Satış Koordinatörü
Menend Çerçioğlu
Satış Müdürleri
Nuray Berktav, Lelani Göncü,
Candice Roelens
Teknik Müdür
Nusret Kırımlıoğlu
Tel: (0212) 336 53 60 – 3 Hat Faks: (0212) 336 53 90
Rezervasyon
Tel: (0212) 336 53 00 – 57 – 59 Faks: (0212) 336 53 92 – 93
Ankara Reklam Bölge Temsilcisi
Sezinur Balıkçıoğlu
Tel: (0312) 207 00 72 – 73
Hedef Sayfalar
Tel: (0212) 336 53 70 Faks: (0212) 336 53 91
Bölgeler Reklam Müdürü
Cengiz Güneş Tel: (0212) 336 53 11

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
Almanya/Merkez: Vanessa Noetzel
+49 89 9250 3532, vanessa.noetzel@burda.com
Michael Neuwirth +49 89 9250 3629,
michael.neuwirth@burda.com
Avusturya/İsviçre: Goran Vukota
+41 44 81 02 146, goran.vukota@burda.com
Fransa/Luksemburg: Marion Badolle-Feick
+33 1 72 71 25 24, marion.badolle-feick@burda.com
İtalya: Mariolina Siclari, Uluslararası Reklam Satış Direktörü
+39 02. 91 32 34 66, mariolina.siclari@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner +44 20 3440 5832, jeannine.
soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika: Salvatore Zammuto
T. +1 212 884 48 24, salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ
Trump Towers, Kule 2, Kat: 21-22-23-24, 34387, Şişli/‹stanbul
Tel: 0 212 410 34 04 Faks: 0 212 410 32 78
Baskı:Doğan Ofset
Tel: 0 212 413 33 33
Dağıtım: Yaysat AŞ: 0 212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık
FIPP Üyesidir
Okur Hizmetleri Hattı: (0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com
Abone Hizmetleri Hattı: (0212) 478 0 300 Faks: (0212) 410 35 12 – 13
abone@doganburda.com • www.doganburda.com
Pazar hariç her gün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.

©Evim Dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.