Künye

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı Cem M. Başar
Yayın Direktörü M. Melda Narmanlı Çimen (mcimen@doganburda.com)
Yayın Yönetmeni (Sorumlu) Sevda Barandır Sungurtekin (sbarandir@doganburda.com)
Yayın Danışmanı Günseli Karsan Büyüksağiş (gbuyuksagis-danisman@doganburda.com)
Görsel Danışman Deniz Demiryılmaz (ddemiryilmaz-danisman@doganburda.com)
Yazı İşleri Pelin Özkul (pozkul-danisman@doganburda.com)
Editör İlke Yılmaz (iyilmaz@doganburda.com)
Katkıda BulunanlarEmre Özgüder, Hanife Yılmaz, Karolin Apik, Güneş
Ulukuş, Selmin Eser, Mehmed Arda
Kurumsal İletişim Müdürü Funda Demirci Ayan
Ankara Temsilcisi Erdal İpekeşen Tel: (0312) 577 31 56
YÖNETİM
Finans Direktörü Didem Kurucu
Satış ve Dağıtım Direktörü Egemen Erkorol
Üretim Planlama Direktörü (Tüzel Kişi Temsilcisi)  Yakup Kurtulmuş
Dijital İçerik Direktörü Eren Demir
Dijital İçerik Direktör Yard. Meltem Şahbaz
REKLAM
Reklam ve Etkinlik Grup Başkanı Ali Erman İleri
Grup Başkan Yardımcıları Neyran Çınar, Seda Erdoğan Dal
Satış Koordinatörleri Menend Çerçioğlu, Şerife Dökmetaş
Satış Müdürü Maya Yılmaz
Teknik Müdür Ayfer Kaygun Buka Tel: (0212) 336 53 61-62
Rezervasyon Tel: (0212) 336 53 00 – 57 – 59
Reklam Bölgeler Satış Müdürü Hülya Erdoğan Tel: (0212) 336 53 72
Hedef Sayfalar Reklam Koordinatörü Aysel Şener Tel: (0212) 336 53 75
Ankara Reklam Satış Koordinatörü Sezinur Balıkçıoğlu
Ankara Reklam Satış Müdürü Beliz Balıbey Tel: (0312) 577 31 56
ETKİNLİK VE MARKA YÖNETİMİ
Etkinlik ve Proje Koordinatörü Nihal Ayan (nayan@doganburda.com)
Marka Yönetmeni Tuğçe Kara (tkara@doganburda.com)
ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
İtalya: Mariolina Siclari +39 02 91 32 3466
mariolina.siclari@burda.com
Almanya: Michael Neuwirth +49 89 9250 3629
michael.neuwirth@burda.com
İsviçre: Goran Vukota +41 44 81 02 146
goran.vukota@burda.com
Fransa/Lüksemburg/Belçika/Hollanda: Marion Badolle-Feick
+33 1 72 71 25 24 marion.badolle-feick@burda.com
Avusturya: Christina Bresler +43 1 230 60 30 50
christina.bresler@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner +44 20 3440 5832
jeannine.soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika: Salvatore Zammuto +1 212 884 48 24
salvatore.zammuto@burda.com
Yunanistan/Portekiz/İspanya/Hindistan/Asya: Jessica Loose
+49 89 92 50 2468 jessica.loose@burda.com
İskandinav Ülkeleri: Ulrik Brostrom +45 2328 9769
ubr@jbmedia.dk
YÖNETİM YERİ
Kuştepe Mah., Mecidiyeköy Yolu Cad., No: 12, Trump Towers, Kule 2,
Kat: 21 34387, Şişli/İstanbul
Tel: (0212) 410 32 00 Faks: (0212) 410 35 81
Baskı: Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:16 Ümraniye / İSTANBUL
Tel: 0216 444 44 03 Faks: 0216 365 99 07-08
www.bilnet.net.tr / Sertifika No: 42716
Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.
Yayın Türü: Ulusal, Aylık
Okur Hizmetleri Hattı: Tel: (0212) 478 0 300
okurhizmetleri@doganburda.com
Abone Hizmetleri Hattı: Tel: (0212) 478 0 300
abone@doganburda.com www.doganburda.com
Her gün 09:00 – 22:00 arasında hizmet verilmektedir.
FIPP Üyesidir
©Evim Dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.