Künye

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı Cem M. Başar
Yayın Direktörü M. Melda Narmanlı Çimen (mcimen@doganburda.com)
Yayın Yönetmeni (Sorumlu) Sevda Barandır Sungurtekin (sbarandir@doganburda.com)
Yazı işleri Müdürü Günseli Karsan Büyüksağiş (gbuyuksagis@doganburda.com)
Görsel Yönetmen Deniz Demiryılmaz (ddemiryilmaz@doganburda.com)
Konular Editörü Pelin Özkul (pozkul@doganburda.com)
Editör İlke Yılmaz (iyilmaz@doganburda.com)
Katkıda Bulunanlar Belçim Sarıeyyüpoğlu, Funda Maviş, Şahin Ekşioğlu, Güneş Ulukuş,
Tuba Yüksel, Selen Okan, İbrahim Özbunar, Banu Şahin, Ahmet Gül, Levent Kulu.
Marka Müdürü Nihal Ayan (nayan@doganburda.com)
Anka ra Temsilcisi
Erdal İpekeşen Tel: (0312) 207 00 73-207 00 95
YÖNETİM
Satış Direktörü ve Tüzel Kişi Temsilcisi Mehmet Taşkın
Finans Direktörü Didem Kurucu
REKLAM
Grup Başkanı Koray Bilici
Grup Başkan Yardımcısı Funda Baykal
Satış Koordinatörü Menend Çerçioğlu, Nuray Berktav
Satış Müdürleri Nurcan Polat, Beril Güroğlu, Şerife Dökmetaş
Kurumsal İletişim Müdürü Seren Urun Güven
Teknik Müdür Nusret Kırımlıoğlu
Tel: (0212) 336 53 60-3 Hat Faks: (0212) 336 53 90
Rezervasyon Tel: (0212) 336 53 00-57-59
Faks: (0212) 336 53 92
Ankara Reklam Bölge Temsilcisi
Sezinur Balıkçıoğlu Tel: (0312) 207 00 72-73
Hedef Sayfalar Tel: (0212) 336 53 70
Faks: (0212) 336 53 91
Bölgeler Reklam Satış Sorumlusu
Dilek Ünlü Tel: (0212) 336 53 72
ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
İtalya: Mariolina Siclari +39 02 91 32 34 66
mariolina.siclari@burda.com
Almanya: Julia Mund +49 89 92 50 31 97 julia.mund@burda.com
Michael Neuwirth +49 89 9250 3629 michael.neuwirth@burda.com
İsviçre: Goran Vukota +41 44 81 02 146
goran.vukota@burda.com
Fransa/Lüksemburg: Marion Badolle-Feick +33 1 72 71 25 24
marion.badolle-feick@burda.com
Avusturya: Christina Bresler +43 1 230 60 30 50
christina.bresler@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner +44 20 3440 5832
jeannine.soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika: Salvatore Zammuto +1 212 884 48 24
salvatore.zammuto@burda.com
YÖNETİM YERİ
Trump Towers, Kule 2, Kat: 21-22-23, 34387, Şişli/‹stanbul
Tel: 0 212 410 34 04 Faks: 0 212 410 32 78
Baskı:Doğan Ofset
Tel: 0 212 413 33 33
Dağıtım: Yaysat AŞ: 0 212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık
FIPP Üyesidir
Okur Hizmetleri Hattı: (0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com
Abone Hizmetleri Hattı: (0212) 478 0 300 Faks: (0212) 410 35 12 – 13
abone@doganburda.com • www.doganburda.com
Pazar hariç her gün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.©Evim Dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.