Boğa burcu için dekorasyon önerileri

Boğa burcu için dekorasyon önerileri

Son güncelleme:

Boğa burcu için dekorasyon önerileri Hande Kazanova’dan! Pratik, güvenilir, sağlam ve doğuştan yetenekli Boğa burcundaki kişilerin dekorasyon tercihleri nelerdir? İşte Boğa burcu dekorasyon önerileri…

Venüs gezegeninin en harika etkilerini yaşamına katmak isteyen Boğalar’ın en büyük isteği güvende olmaktır. O yüzden evleri kale gibi sağlam olmalı, onların konformist hayatına hizmet etmelidir. Uyuma, yeme, içme düzenleri her daim olmalıdır. Hatta bu yüzden onların evinin kendine has kuralları vardır.

  • BOĞA BURCU 21 NİSAN – 20 MAYIS
  • DOĞAL BİR YETENEK

İsterseniz diğer burçlar için detaylara da aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BOĞA BURCU DEKORASYON ÖNERİLERİ

Dekorasyonda doğal bir yetenek olan Boğalar ev ortamlarında hassas, rahat ve büyük alanlar peşindedir. Damak zevki onlar için önemlidir, bu özellikleri onların dekorasyonda da zevk sahibi olduklarının en önemli göstergesidir. Sanata düşkündürler. Beş duyu ile algılayabildikleri şeylere yönelirler. Görmeli, duymalı, koklamalı, tatmalı ve dokunmalıdırlar. Bu yüzden dünyevi zevkler ve hayatın tadını çıkarma Boğalar’dan sorulur.

Boğa burcu için dekorasyon önerileri
Hürsan Şömine

Rahat ortamları severler, evlerinde şömine olması önemlidir. Country stili genellikle Boğa burcunu anlatır. Bahçeli, önünde toprağı olan ve yüksek olmayan yapıları veya evleri severler. Bir avuç toprağım olsun bana yeter, diyen bu burcun insanları havada olmayı, havadar konuları dikkate almaz. Toprağı ve doğayı yansıtan renkleri tercih ederler. Yeşil, mavi, krem, bej, kese kağıdı, açık pembe, leylak ve pudra en sevdikleri tonlardır.

Genelde risk almayı sevmezsiniz, bu nedenle hep aynı renklere yöneliyorsanız, arada o renkleri patlatacak farklı objeler kullanmaktan çekinmeyin. Huzurlu ortamlar sizin işiniz ama ufak tefek değişikliklerle hayatınızı renklendirmek güzel olabilir.

ANA YAŞAM ALANLARI

Jotun.
  • Evlerinde giriş ve hole önem verirler. Evin her yanında dinlenme köşeleri ve alanları olmalıdır.
  • Metalden ziyade doğal ahşap veya doğal taşlar, duvar ve zeminde onların beğenisini yansıtır. Duvar kağıtlarını da sık kullanırlar. Sanatı sevdikleri için sanatsal objelere, heykellere, tablolara ve İran halılarına bayılırlar.
  • Büyük saksılar içinde dev bitkileri, orkideleri, kokulu mumları, seramik objeleri veya deri pufları severler. Teras, bahçe veya balkon vazgeçilmezleridir. Eşyaları oturaklı ve ağır parçalardır. Büyük sofalar, kanapeler ile rahat ve onları kucaklayan masajlı bir televizyon koltuğuna hayır demezler. Az ve özden ziyade biriktirmeyi seven Boğalar için objeler önemlidir. Evlerinde, kişisel yaşam alanlarında geçmişten gelen bir çok hatırayı anımsatan obje ve eşya bulunur.
Boğa burcu için dekorasyon önerileri
Teras ve bahçeler vazgeçilmezidir.

BOĞA BURCU YATAK ODASI DEKORASYONU

Gizliliğine önem veren Boğalar için yatak odalarının mahremiyeti çok önemlidir. Yatakları büyük, geniş ve geleneksel tarzda olabilir. İyi bir yatağa para vermekten çekinmezler, çünkü uzun süre miskin miskin oturmaya ve uyumaya bayılırlar. Cibinlik tarzını, görkemli yatak başlarını severler.

Ikea.

Pamuklu, özel yatak örtüleri, saten çarşaflar ve ekstra yastıklar olmazsa olmazlarındandır. Yatağı örtecek yerlere kadar uzanan örtüler, sandıklar veya stil sahibi ve eski solo gardıroplar odalarını daha keyifli kılar. Şamdanlar, şık lambaderler, abajurlar ve aplikler romantizmi doruğa çıkarmak için ideal ışıklandırmalarıdır. Yatak odalarında mavinin tonları, soğuk buz renkleri ve toprak tonları hakimdir. Antrasit ve lacivert yine sevdikleri renkler arasında yer alır.

Boğa burcu için dekorasyon önerileri

BOĞA BURCU MUTFAK DEKORASYONU

Boğa burcu astrolojide boğaz bölgesini temsil eder, bu burcun insanları yemeye, içmeye bayılırlar. Adeta hayatın tadını tuzunu çıkarmak için dünyaya gelmişlerdir. İyi bir ev sahibi oldukları için, mutfağa çok önem verirler. Geniş tezgahlar, mutfak içine yerleştirilen sohbeti koyulaştıracak masa veya köşe takımları önemlidir. Erzakları fazladır, gelecek endişesiyle her zaman sevdikleri yiyeceklerden, ana malzemelerden bolca alırlar. Bu yüzden kiler onların vazgeçilmezidir.

Tepe Home.

Mutfaklarında bitkilere yer verirler. Maydanoz, dereotu, nane, fesleğen gibi yeşillikleri küçük saksılarda yetiştirip yemeklerine katmaya bayılırlar. Masa örtülerine özen gösterirler, yine masa düzeni bu burcun insanının önem verdiği konulardandır. Doğaya, doğal yaşama duydukları saygı mutfak dolaplarına, mutfak gereçlerine yansır. Bezler, kahve fincanları, çorba kaseleri, araç gereçler, kevgirler hem zevkli hem de büyük boydadır. Ocakları geniş, fırınları oldukça işlevseldir.

Sanatçı yönü oldukça kuvvetli olan Boğa burçları evin girişine önem verir. Holde gelenleri karşılayacak, deri veya kumaş bir koltuk ya da şapkalardan oluşmuş bir tablo veya zamanı hatırlatacak eski bir saat, evinizi daha eğlenceli ve dekoratif kılacaktır.

BOĞA BURCU BANYO DEKORASYONU

H&M Home.

Boğa burcu için dekorasyon önerilerinden sonuncusu banyo… Toprakla ve doğayla iç içe olan Boğa burçları banyolarında seramikleri bolca kullanırlar. Duşakabinden ziyade uzun saatler içinde vakit geçirecekleri küvet veya jakuzi onların tarzına daha çok yakışır. Oda parfümleri, mumlar banyolarını renklendirir. Güzel ve sanatsal bir ayna onların farkını ortaya koyar. Yumuşak havlulara, bornozlara bayılırlar. Hamam gibi kurnalar, pirinç veya bakır musluklar hoşlarına gider. Yapay çiçekler, değişik stilde bir tablo banyolarında fark yaratır.

Hande Kazanova

Daha fazla burç ve dekorasyon önerileri için BURÇLARA GÖRE DEKORASYON sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her burç için birbirinden güzel önerimiz var.

Koç burcu için dekorasyon önerileri