kova-burcu-için-dekorasyon

Kova burcu için dekorasyon önerileri

Son güncelleme:

Kova burcu için dekorasyon önerileri Hande Kazanova’dan. Renkli, özgür, farklı ve çılgın karakter özelliklerine sahip Kova burcundaki kişilerin dekorasyon tercihleri nelerdir? İşte kova burcu için dekorasyon önerileri…

  • KOVA BURCU 21 OCAK – 19 ŞUBAT
  • HAVADAR VE HAVALI
Kova burcu için dekorasyon önerileri

İsterseniz diğer burçlar için detaylara da aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KOVA BURCU DEKORASYON ÖNERİLERİ

Mudo Concept.

Hava gruplarının en çılgını olan Kova burcu insanları, açık havayı ve havadar ortamları çok sever. Bu yüzden evleri de açık ve havadar olmalıdır. Büyük balkonlar, geniş pencereler evlerinde ilk bakışta göze çarpar. Gökyüzünde olmak, havanın içine temas etmek, bulutların üzerinde bulunmak onlar için harika bir deneyimdir. Bu yüzden evdeki odalardan birinin tavanına bulutlar, gökyüzünü andıran resimler ve imajlar çizdirmeyi isteyebilirler. Tavan araları, çatı katları, ıssız ve tenha bölgeler ilgilerini çeker. Yine varsa şehir içinde bulunan apartman katlarının teras ya da çatı katlarına bahçe yaptıran keyif insanları da çoğunlukla bu burçtan çıkar.

Zekaları ile dikkat çeken Kovalar, satranç, tavla veya briç gibi oyunları oynamayı çok severler. Evlerinde onların içindeki çocuğu daima ayakta tutacak dokunuşlar mutlaka olmalı. Evinizin bir köşesini bu amaçla düzenleyebilirsiniz.

ANA YAŞAM ALANI

Kova burcu için dekorasyon önerileri
Kelebek.
  • Salonunda bölmeler, salonu bölen kirişler olmamalıdır. Zira alan sınırlamalarını sevmezler. Evleri, kalabalık arkadaş grupları için buluşma yeri olabilir. Koyu renklere meyilleri olsa bile, kullanacakları pastel tonlar ve farklı renkler, evlerinin istediği gibi ferah olmasını sağlayabilir. Açık yeşiller, maviler, duru renkler ve açık sarılar hoşlarına gidebilir. Duvarları farklı renkler içermelidir. Bir duvarı kendi kişisel alanları olarak kullanabilecekleri gibi, diğer duvarları onları heyecanlandıracak daha başka bir yüzey gibi kullanabilirler. Evlerinde muhakkak boş alanlar olmalıdır ki, onlar ve aileleri ya da ziyaretçileri rahat hareket edebilsinler.
  • Dekorasyonda eklektik, bireysel ve özgün bir tarzları vardır. İki veya daha fazla parçadan oluşan L oturma grupları onlara çok uygundur. Eşyalarının yerlerini değiştirmek isteyeceklerinden hareketli koltuk ve sehpalar kullanabilirler. Kova burcu leke tutmayan süet kumaşlara bayılır. Büyük ve geniş bir yemek masası, kalabalık ortamları için idealdir. Masanın bir tarafında sandalye yerine bank tercih edilebilir ya da daha fazla insanla iletişim sağlamak adına yuvarlak masalar da kullanılabilir.
  • Salonun bir köşesinde yer alan kahve masası, büyük bir sehpa ya da koltuklu sedir, tatlı bir sohbet ortamı için biçilmiş kaftandır. Geniş rahat perdeler yerlere kadar uzanabilir veya tam tersi farklı ve fonksiyonel storlar kullanılabilir. Renkli yastıklar, özgün sandalyeler, abajurların üzerine atılmış şallar kullanmaktan çekinmezler. Yine duvarlarında kullanılacak kumaş posterler ve halılar, Kovaların farkını ortaya koyar. İlginç suni postlar ve halılar, onların ilgisini her daim körükler.
  • Aksesuarlarda kase içinde bulunan boncuklar, taşlar, çeşit çeşit tespihler ve kabuklar hoşlarına gidebilir. Değişik ahşaplardan, metalden veya kağıttan yapılmış heykeller onların tarzını ortaya koyar. Büyük ve sanatsal vazolara bayılırlar. Yine büyük mumları ve objeleri severler ve evlerinde son model teknolojik aletlerin bulunmasına özen gösterirler. Özel hobi kitapları, hobisiyle ilgili fotoğrafları ve eşyaları da dekorasyonda kullanırlar.
  • Kova burçları özgün insanlardır ve farklı tasarımlar onların evini harika gösterecektir. Kimsede olmayan özel tasarım eşyalar, plastik, metal ama eviyle uyumlu aydınlatma ve aksesuarlar onun evinde baş köşede hemen yerini alır. Koleksiyon parçalarına çok önem verirler.

Bir ipucu daha verecek olursak, camdan yapılmış bir çatı devamlı gökyüzünü izlemenize ve havayla temasınıza fayda sağlayacaktır. Kova burçlarının evinde muhakkak bir teleskop bulunmalıdır.

KOVA BURCU YATAK ODASI DEKORASYONU

Dahi diyebileceğimiz Kovalar’ın yatak odaları basit, rahat ve minimalist çizgiler taşımalıdır. Büyük bir ayna odayı daha geniş tutar. Kova burcunun yatağı farkını ortaya koymak konusunda önemlidir. Yuvarlak bir yatak, su yatağı, Afrika oymalarından yapılma başlıklı alçak bir yatak ya da metal iskeleti olan daha yüksek bir yatağı tercih edebilirler. Farklı dokunmuş bir halı, kaliteli ahşap zeminleri üzerinde klas ve çarpıcı duracaktır. Bu burcun insanları kalın ve çok yoğun perdeleri sevmezler, bu yüzden gün ışığını içeri alacak şekilde ince ve hafif perdeler yatak odasında tercih edilebilir.

KOVA BURCU MUTFAK DEKORASYONU

Her yönden farklı olmayı seven Kovalar, mutfaklarında açık ve bej tonlarını tercih ederler. Modern tarzlara daha yatkındırlar. Mutfaklarının büyük bir bölümünde kontrast sağlayacak koyu renk fayanslar ve yer karoları ilginin odağıdır.

Çivit mavi, turkuvaz, lacivert veya koyu yeşile yakın tonlar kullanılabilir. Değişik gümüş kaşıkları toplamayı severler ve bu kaşıklardan bir tablo veya saat yaparak duvarlarını süsleyebilirler. Teknolojik ürünlerin en modernlerini, son tasarımları kullanmaya bayılırlar. Plastik, bakalit tasarımlar, etnik ve farklı objeler mutfaklarında yer alabilir. Çelik, metal ve camın güzel uyumunu aksesuarlarında görebilirsiniz. Kova burçlarının evlerinde, mutfak salonun içinde ayrı bir bölme olarak düşünülebilir. Açık mutfağı diğer burçlara göre daha çok benimseyebilirler. Mutfakta yer alacak yuvarlak bir masa sıcak kahve sohbetlerini artıracaktır.

KOVA BURCU BANYO DEKORASYONU

Kova burcu için dekorasyon önerilerinden sonuncusu banyo. Banyosu eğlenceli ve renklidir. Düz ve klasik olanı sevmezler. Pop-art tarzında askılıklar, tasarım havlu tutucular vazgeçilmezleri olabilir. Her boy banyo tuzları, kutular, mumlar, kabuklar, renkli sabunluklar ve objeler ilgilerini çeker. Kokular ve esanslar Kova burçları için önemlidir. Renkli bir duş perdesi veya ilginç bir duş başlığı kullanmaktan mutlu olurlar. Aynalar bu burcun insanları için önemlidir ve banyodaki aynanın bir kısmını boyayarak farklı ve renkli bir görüntü elde edebilirler. Çok aydınlık bir banyo yerine hafif loş ışıklandırılmış bir banyo onların daha çok hoşuna gidecektir.

Hande Kazanova

Daha fazla burç ve dekorasyon önerileri için BURÇLARA GÖRE DEKORASYON sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her burç için birbirinden güzel önerimiz var.

Oğlak burcu için dekorasyon önerileri