Aslan burcu için dekorasyon önerileri

Aslan burcu için dekorasyon önerileri

Son güncelleme:

Aslan burcu için dekorasyon önerileri arıyorsanız, Hande Kazanova’dan öneriler var. Dışa dönük, becerikli, sıcak, cömert, asil ve yönetici özeliklere sahip olan Aslan burcundaki kişilerin, dekorasyon tercihleri nelerdir? İşte Aslan burcu için dekorasyon önerileri…

  • ASLAN BURCU 23 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS
  • GÖSTERİŞLİ BİR YAŞAM

İsterseniz diğer burçlar için detaylara da aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Aslan burcu için dekorasyon önerileri
Mudo Concept

Aslan burcu, burçlar kuşağı içinde en gösterişli, kendini göstermeyi en çok seven burçtur. Onlar, adeta yönetmek ve iyi organizasyon yapmak için doğmuştur. Önemli bir işiniz olduğunda, başınız sıkıştığında ya da eğlenceye dayalı organizasyonlarınızda muhakkak bir Aslan burcu yakınınıza veya arkadaşınıza danışın, işlerinizin ne kadar kolaylaştığını gördüğünüzde, bu sımsıcak insana minnettar olacaksınız.

Gösterişli binalar, görkemli mekanlar Aslan burçlarını hemen çeker. Onların evi adeta kalesidir. Bu kalede hem dinlenip sosyallikleri için güç toplarlar hem de ruhlarının barındırdığı gösterişi ortaya koyarlar. Güneşi seven, bu güneş çocuklarının evi; büyük pencereli, yüksek tavanlı ve birden fazla balkon seçeneğine sahip olmalıdır. Çiçeklerini sergileyecekleri bir bahçe de onları mutlu eder. Onların evinde çocuklar, evcil hayvanlar veya hobi olarak gördükleri bitkileri kesinlikle olacaktır.

Tutkulu ve ateşi seven Aslanlar olarak salonunuzda bir şömineye yer vermelisiniz. Ya da bahçe veya balkonunuzda mutlaka bir barbekünüz olmalı.

ANA YAŞAM ALANI

-Girişe ve hole önem verirler. Aynalı konsollar, antika dolaplar, yolluklar, sarıp sarmalayacak berjerler ve puflar, görür görmez dikkatlerini çekebilir.

-Dar alan ve mekanları sevmezler. Canlı ve sıcak tonlar, Aslan burcunun kişiliğini çok iyi yansıtır. Sarı, portakal rengi, ateş kırmızısı, amber, zeytin yeşili, altın, turkuaz, canlı morlar ve siklamenler onları anlatır. Daha çok geleneksel ve klasik tarzlardan hoşlanırlar. Evleri modern olsa bile, zeminde kullanacakları klasik ve gösterişli halılarla stiller arası geçişi sağlarlar. Perdelerde goblen kumaşlar, kalın dokumalar, güpür ve dantel işlemeler öne çıkabilir.

-Her şeyin yerli yerinde ve hazır olmasını isteyen Aslan burçları, en ince detaya kadar düşünür ve ihtiyaç duyulabilecek şeyleri evlerinde bulundururlar. Çekecek, tokmak, sineklik, kalem setleri ve elektronik eşyalar gibi…

By Kepi.

-Harcamayı seven ve evleri konusunda oldukça cömert olan bu burcun insanları, zengin olmasalar bile, gösterişli büyük eşyalardan kaçınmazlar. Tekstil ve kumaşlarda dramatik tonlar onları çeker. Koltuklarda, parlak ve açık renklerle evlerini zenginleştirebilirler. Büyük sofalar, rahat koltuklar, değişik sandalyeler, çarpıcı masalar, el yapımı tablolar, farklı bir sanat eseri onların salonunu süsleyebilir. Salonun ortasında bir antika veya sanat eseri mutlaka bulunmalıdır.

-Koltuklarında veya halılarında kullandıkları zengin ve etnik desenlerle misafirlerini şaşırtmak, objelerle insanların ikinci kez bakmasını sağlamak onlar için çok önemlidir.

-Aksesuarlarda antika aynalar, altın heykeller, renkli objeler ve zenginliği çağrıştıran her şey kullanıma açıktır. Zeminde açık renk ahşap veya mermerler ön plana çıkar. Işıklandırma önemlidir ve onların sıcaklığını yansıtmalıdır. Loş ortamlardan ziyade parlak, şıkır şıkır aydınlatmalar, kristal avizeler ve şamdanlar Aslanlar’ın salonlarında dikkat çeker.

Çiçekler ve bitkiler siz Aslanlar’ın hayatında etkilidir, çünkü size göre canlılığı ve hayatı temsil eder. Bahçeniz varsa portakal ağacı, zeytin ağacı, palmiye ve güneşten çokça faydalanan Citrus ağacı bulundurmaya çalışın. Bu ağaçlar, enerji olarak sizi besleyecektir.

ASLAN BURCU YATAK ODASI DEKORASYONU

Beymen Home.

Aslan yattığı yerden belli olur sözü onlar için söylenmiştir. Lükse önem veren Aslan burçları için yatak odası özel, kişisel ve sıcak olmalıdır. Aslan burçları medical astrolojide sırt ve omurilik bölgesini temsil ettiğinden yatağa ekstra önem vermeliler. Yatağın büyük ve sırt bölgesini destekleyecek şekilde ortopedik, sert ve rahat olması çok önemlidir. Saten çarşaflar onların ruhunun aynası olabilir.

Yine ipek, saten yastıklar yatak odalarını şenlendirebilir. Aslanlar patilerinin yani ayaklarının sabah kalktıklarında büyük, tüylü halı veya kilimlere değmesine bayılırlar, bu yüzden yatak odalarında halı veya kilim kullanımına açıktırlar. Kendilerini izlemeye bayılan Aslanlar için yatak odalarında ayna muhakkak bulunmalıdır.

ASLAN BURCU MUTFAK DEKORASYONU

aslan burcu mutfak

Aslanlar, mutfaklarında her şey olsun isterler. Utilitarian bir tarzları vardır. Modernliği severler ve mutfakları son moda eşya ve aletlerle doludur. Aksesuarsız bir mutfak düşünemezler bile. Çelik, paslanmaz eşyalar, seramikler, beyaz ya da açık renk ahşaplar, renkli detaylar, seramikler ve içecek dolapları mutfaklarında mutlaka bulunur. Büyük buzdolapları onlar için idealdir.

ASLAN BURCU BANYO DEKORASYONU

Kale Banyo.

Gösterişi ve bu şekilde yaşamayı seven Aslan burcu insanları, banyolarına da önem verir. Banyodan hemen çıkmak yerine orada saatler harcamak isterler. Aplikler, banyo aydınlatmasının vazgeçilmezi sayılabilir. Mermer ve taş malzeme kullanımı öne çıkar. Altın pırıltılar, iri desenli seramikler hoşlarına gider. Her şeyin takım olmasına özen gösterirler.

Hande Kazanova

Daha fazla burç ve dekorasyon önerileri için BURÇLARA GÖRE DEKORASYON sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her burç için birbirinden güzel önerimiz var.

Yengeç burcu için dekorasyon önerileri