Yay burcu için dekorasyon önerileri

Yay burcu için dekorasyon önerileri

Yay burcu için dekorasyon önerileri Hande Kazanova’dan Evim Dergisi okuyucularına özel geldi. Özgürlüğüne düşkün, rahat, modern ve zaman zaman patavatsız Yay burcundaki kişilerin dekorasyon tercihleri nelerdir? İşte Yay burcu için dekorasyon önerileri…

  • YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK
  • İLHAM KAYNAĞI ROTALAR

İsterseniz diğer burçlar için detaylara da aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YAY BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

YAY BURCU DEKORASYON ÖNERİLERİ

Neşe, zenginlik, bolluk ve Jüpiter’in yönettiği Yay burçları doğuştan şanslıdır. Özgürlük, genişlemek, öğrenmek ve seyahat Yay burçlarını en iyi tanımlayan kelimelerdir. Her zaman iyimser ve güleryüzlü olan Yaylar genellikle, değişik yerler görme istekleri yüksek olduğu için evde çok vakit geçirmezler. Bu yüzden kimi Yaylar için evinin stil ikonu olup olmamasının pek de önemi yoktur. Onlar daha çok evlerinin rahatlatan bir yer olmasına özen gösterirler.

Açık alana sahip evler, yüksek ve güzel manzaralı binalar, geniş oturumlu apartman katları ya da kırsaldaki country stili evler onlar için çok uygundur. Nefes almayı severler. Bu yüzden geniş balkonlu, geniş kapılı ve bakış açılarını kapamayan büyük çerçeveli pencereler, ışığı bol aydınlık salonlar ve hollere bayılırlar. Evde hızlı hareket ettikleri ve genel olarak sakar oldukları için, alan ne kadar genişse, o kadar rahat ve güvenli hareket ederler.

Ateş elementi olan Yaylar evlerinde sıcak doğalarına iyi gelecek bir havalandırma ve klima sistemine sahip olmalıdırlar. Ayrıca salonun bir köşesinde güzel bir şömine favorisi olabilir.

ANA YAŞAM ALANI

Gotwob.
  • Genel olarak renklere baktığımızda karakterleri gibi değişken, eğlenceli ve parlak renkleri ev dekorasyonlarında kullanırlar. Mor, menekşe moru, turkuaz, çamur yeşilleri, maviler, koyu mavi, ördek yeşili, tarçın, kırmızı ve canlı portakal tonları onları harekete geçirir.
  • Duvarlar, bölücülerle veya renklerle farklı işlevlere ayrılabilir. Bir Yay burcu seyahat edemediği zamanlarda doğa görüntülerinin ağırlıkta olduğu resim ve tabloları dekorasyonunda kullanmak ister. Duvardan duvara yaptıracakları, geniş bölmeli kitaplıklar onları çok iyi tanımlar. Bilgi toplamayı severler, küçüklüklerinden itibaren kitap okumak, ilgi alanındaki dergi ve magazinleri biriktirmek onlar için çok önemlidir.
  • Yaylar aşırı süslü, işlemeli ve bezeli eşyalardan hoşlanmaz. Aksesuarlar çift çift olabilir. Seyahatlerde satın aldıkları objeleri, dekorasyonlarında kullanmayı severler. Eklektik bir stilleri vardır. Sanatsal figürler ve seçkin tablolar onları etkiler. Metal heykeller, eski Mısır heykelleri, Uzakdoğu figürleri, Afrika oymaları ve maskeler sıklıkla evlerinde bulunur. Farklı olmayı, dolayısıyla da kimsede olmayan eşyaları severler. Kalay ve platin gibi dokular onları çeker. Kütük mumlar ateş elementi olan Yaylar’ın keyfini artırır. Yine salonlarında bulunacak bir bank, fıçı veya varil eklektik tarzlarını yansıtmak için uygun olacaktır.

Sizin sıcak dünyanıza göre döşenmiş bir oyun ve eğlence odası yaratıcılık alanınızı destekler ve kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar.

RAHAT, ÖZGÜR VE DAĞINIK

Koleksiyon.
  • Rahat, özgür ve biraz da dağınık olan Yaylar evlerinde büyük ve rahat mobilyalar ve koltuklar sever. Bol minderli, yastıklı ve geniş platformlu modelleri tercih ederler. Yeni trendleri takip etmek yerine, kendi rahatlıklarını ön plana çıkarmaya çalışırlar. Doğayla iç içe oldukları için doğal malzemeli kumaş kullanmaya özen gösterirler. Düz çizgileri vardır, büyük motifler ve puantiyeler ilgilerini çeker. Zeminde, suni postları, ince halıları, değişik yörelerin ve kültürlerin dokumalarını kullanmayı severler.
  • Hafif ve ince kumaşlı perdeler aydınlığı ve güneşi seven Yaylar için idealdir. Stor perdeler, sportif ve rahat hayatlarına daha uygundur. Perdelerde renk olmasına ve eve canlılık getirmesine önem verirler. Her zaman aydınlığı ve ışığı seven Yaylar’ın, özel yapım, ayaklı aydınlatmalar ve farklı lambalar ilgilerini daha çok çeker.
  • Rahat olan Yaylar’ın genel özelliklerine bakarak onların dekorasyona çok önem vermediklerini düşünmek yanlış olabilir. Çok gezen ve evinde gördüğü yerlerin dokunuşlarını isteyen pek çok Yay burcu insanı vardır. Uluslararası dokunuşlar evlerini güzelleştirir. İtalyan stili, mermer masa tablaları ve mermer zeminler Yay burçları için çok uygundur.

YAY BURCU YATAK ODASI DEKORASYONU

YAY BURCU YATAK ODASI DEKORASYONU
Yay burcu yayılmayı sever.

Her zaman rahatlığı isteyen Yay burçlarının yatak odaları sadece uyumak için değildir. Onlar aynı zamanda her tür eğlenceyi yatak odalarında yaşamak ister. Kitap okumak, televizyon izlemek, bir şeyler içmek, dinlenmek, konuşmak kendilerini iyi hissettirir. Uzun şekerlemelerin yapıldığı hafta sonu sabahlarına bayılırlar. Doğal örtüler, yorganlar ve yastıklara önem verirler. Suni deriden halılara, ahşap oymalı sehpa ve komodinlere, ikinci el mobilyalara, aynalara ve stil sahibi parçalara yatak odalarında rastlamak mümkündür. Örtülere önem verirler. Eski bir valiz, şapka kutusu ya da plak çantasını farklı işlevlerle dekorasyonda kullanırlar. Şiltenin ortopedik olmasına ekstra dikkat ederler.

YAY BURCU MUTFAK DEKORASYONU

Yay burçlarının mutfakları sıcak, rahat ve eklektik bir tarzı yansıtır. Kır evlerinin mutfak tarzlarını beğenirler, modernlikten de ödün vermezler. Geniş mutfak severler. Arkadaşlarıyla bir araya gelmek, güzel yemekler yemek, yemek yapmayı deneyimlemek, bir şeyler içmek, filozofça konuşmak onlar için önemlidir. Meşe ve çam ağacı rustik görünüm için uygundur. Mutfakta yer alacak geniş, ahşap yemek masasına bayılırlar. Ahşaptan yapılmış her tür eşyaya ilgileri çoktur. Bakır ve pirinç tava ve sahanlarını duvarlara asmak isteyebilirler. Hızlı ve pratik olmak onlar için önemli olduğundan kullanışlı ve rahat toparlanacak mutfaklar ilgilerini çeker.

yay burcu için dekorasyon önerileri
Bali ve Afrika gibi farklı kültürlerin izleri evin her köşesindedir.

YAY BURCU BANYO DEKORASYONU

Yay burcu için dekorasyon önerilerinden sonuncusu banyo… Büyük ve geniş düşünen Yaylar, banyolarının ferah olmasını isterler. Banyoları küçükse bile onu büyük gösterecek uzun aynalar tercihleri arasındadır. Adım atılamayacak sıkışıklıkta bir banyo yerine daha sade ve konforlu banyoları tercih ederler. Sıcak bir küvet, çılgın ve çocuksu Yaylar’ın en sevdikleri arasında yer alır. Böyle bir küvette suyla haşır neşir olmayı, rahatlamayı ve çocuklar gibi keyif yapmayı çok severler. Büyük bir evi ve birden fazla banyosu olan Yaylar’ın, banyolardan birinde kolay bir duş alanı tasarlamak onlara iyi gelir. Yine banyoda, Uzakdoğu kültürünün izlerini görmek bu burcun insanlarını daha çok etkileyecektir. Bambu, hasır ve değişik yerlerden toplanmış küçük küçük aksesuarlar onların banyosunu daha da güzelleştirmek adına yapılabilecek seçimlerden bazıları…

Hande Kazanova

Daha fazla burç ve dekorasyon önerileri için BURÇLARA GÖRE DEKORASYON sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her burç için birbirinden güzel önerimiz var.

Akrep burcu için dekorasyon önerileri