Evinizde temizlik çok kolay

Elektrikli süpürge alırken nelere dikkat etmelisiniz

Elektrikli süpürge alırken kullanım alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı belirleyip seçiminizi ona göre yapın.

5 farklı başlık seçeneği sunan Marathon Ultimate FC9932/07’nin TriActive LED özelliği sayesinde tozlar saklandığı yerden ortaya çıkıyor. Philips.

– Daha verimli ve kolay temizlik için, makinenizin motor gücü yerine emiş gücü ve fırçasının toz toplama performansına dikkat etmelisiniz.

– Daha hijyenik ve bakımı kolay bir makine istiyorsanız, toz torbalı süpürgeleri tercih edin. Torbası dolduğu zaman yenisini takarak devam edebilirsiniz.

– Toz torbasıyla uğraşmadan kolay temizlenen bir makine arıyorsanız, tercihiniz toz torbasız siklonik süpürgeler olmalı. Toz haznesi kolayca boşaltılabilir.

– Yüksek emiş gücü istiyorsanız, ileri teknoloji multi siklon süpürgelerde emiş düşümü olmadığından uygun bir seçim olabilir. Hepa filtrelerin yıkanarak temizlenmesi gerekiyor. Yoksa zamanla emiş gücü azalabilir

– Tozları yakalama kapasitesi yüksek bir makine istiyorsanız, tercihinizi su filtreli süpürgelerden yana kullanın. Bu makineler, toz torbasına ihtiyaç duymaz. Her kullanım öncesinde hazneye belirtildiği oranda su konulması ve her kullanımdan sonra ürünün komple temizliğinin yapılması gerekiyor.

– Zeminlerin hem ıslak, hem de nemli olduğu ortamlarda temizlik yapmak istiyorsanız da, ıslak/kuru elektrikli süpürgeleri seçebilirsiniz.

 

Büyük evlerde mükemmel sonuç sağlayan X-Trem Power Cyclonic 4A Animal, çift katmanlı yüksek filtreleme özelliğine sahip. XL toz haznesi yıkanabiliyor. 8.8 m kablosu mevcut, Rowenta.

Sert zeminlerde rahatlıkla kullanılan makine 800 W motor gücüne sahip. Tozları hapsediyor. Arçelik.

Sessiz çalışan UltraSilencer ZEN, 58 dB ses seviyesine sahip. Hareket Kontrol Sistemi, yumuşak ve kolay bir manevra kabiliyeti sağlıyor. Electrolux.

Yüksek temizlik performanslı RPSU7A330 Pluris Plus, yüksek enerji verimliliği ile maksimum enerji tasarrufu sağlıyor. Profilo.

Hepa filtreli BKS 2240 C süpürge, 1200 W güce sahip. Ses seviyesi ise 76 dB. Gövdeden emiş
gücü ayarı var. Beko.

Cyclone max teknolojisi sayesinde güçlü çekim gücüne sahip Pika toz torbasız elektrikli süpürge A sınıfı verimli. Arnica.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayallerinizdeki eve bir adım kala

Evim Dergisi Temmuz Sayısı