Akıllı ev temizliği için yenilikçi bir çözüm

Son güncelleme:

Evinizde farklı zeminlerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, size derinlemesine ve optimum temizlik sunan bir çözüm arıyorsanız, Dyson V15s Detect Submarine™ kablosuz süpürgede hepsini bir arada bulabilirsiniz.

Dyson Submarine Islak Temizleme Başlığı ile fayans, taş, ahşap, seramik, vinil, muşamba ve laminant gibi farklı zeminleri de kolaylıkla silebiliyorsunuz.

Yaşam alanlarımızı her zamankinden daha akıllı ve etkili bir şekilde temizlemeyi hepimiz isteriz. Bu noktada ihtiyacımız olansa işimizi kolaylaştıran yenilikçi teknolojilerdir. Tıpkı Dyson’ın yıkama, toz tespiti ve dolanmayı önleyerek kapsamlı bir ev temizliği sunan Islak Temizleme Başlığı gibi… Dyson V15s Detect Submarine™ kablosuz süpürgede bulunan Islak Temizleme Başlığı, doğru miktarda su kullanımı sayesinde sert zeminlerdeki kirleri, lekeleri ve küçük döküntüleri etkili bir şekilde temizliyor.

Bu özel tasarım başlık; fazla suya ihtiyaç duymadan optimum “temiz zemin” elde etmek için, silindirin tüm genişliği boyunca eşit su dağılımı sağlayan basınçlı bir hazne kullanan sekiz noktalı bir hidrasyon sistemiyle çalışıyor. Motor destekli mikrofiber rulo, 300 ml’lik temiz su tankı sayesinde, 110 m2’ye kadar kirleri, zorlu lekeleri ve küçük döküntüleri temizliyor. Nasıl mı? Dayanıklı bir plaka, ıslak silindirden kirli suyu çıkarıyor, kir ve döküntülerin zemine geri aktarılmasını önlemek için de ayrı bir atık su tankına bırakıyor.

FLUFFY OPTIC™ TEMİZLEME BAŞLIĞI İLE İKİ KAT DAHA FAZLA TOZU ORTAYA ÇIKARIN!

Dyson’ın aydınlatıcı toz teknolojisi, normalde göremediğiniz mikroskobik parçacıkları gösteriyor. Temizleme başlığının uç kısmına yerleştirilen ışık kaynağı aracılığıyla zemindeki partikülleri aydınlatmak için bir ışık bıçağı yansıtılıyor. Fluffy Optic™ temizleme başlığı sert zeminlerdeki gözle görülemeyen mikroskobik tozları açığa çıkardığı için de hiçbir şey gözden kaçmıyor.

AKUSTİK TOZ ALGILAMA İLE DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

Derinlemesine temizlik yaptığınıza dair bir güvence istiyorsanız, Akustik Toz Algılama özelliğini çok seveceksiniz. LCD ekran, farklı zemin tiplerinde ve toz miktarlarında emiş gücünü otomatik olarak artıran bir piezo sensörle mikroskobik toz partiküllerinin boyutunu ve sayısını gösteriyor. Bu şekilde derinlemesine temizliğin gerçek zamanlı bilimsel kanıtını da sunuyor.

DAHA TEMİZ BİR HAVA İÇİN DOĞRU FİLTRASYON

Dyson’ın HEPA filtreleme sistemi, daha temiz bir hava sağlamak için 0,1 mikron kadar küçük partiküllerin yüzde 99,99’unu yakalıyor. Dyson siklon teknolojisi, toz ve kiri zemin ve yüzeylerden temizlerken makine sızdırmazlığı sayesinde tozlar evinize geri dönmüyor!

YÜKSEK EMİŞ GÜCÜ

125.000 devirde çalışmak üzere Dyson tarafından tasarlanan Hyperdymium motoru, 240 hava watt’lık güçlü emiş sağlıyor. Süpürme işleminden sonra ve Submarine™ ıslak temizleme başlığı takıldığında, güç otomatik olarak Hyperdymium™ motordan yönlendiriliyor. Böylece emiş gücü engelleniyor. Bu da, suyun motora girmesini önleyerek kirli suyun ıslak temizleme başlığının içindeki damlama kabına toplanmasını sağlıyor.

ANTİ-TANGLE MİNİ MOTORHEAD İŞİNİZİ DAHA DA KOLAYLAŞTIRIYOR

Başlık, uzun saçları ve evcil hayvan tüylerini kolaylıkla almayı sağlıyor. Saçların fırça çubuğunun etrafına dolanmasını önlemek için tasarlanan konik fırça ve açılı kıllar, saçların fırça çubuğundan aşağıya “geçmesini” ve uçtan kayarak çöp haznesine girmesini mümkün kılıyor. Anti-tangle Mini Motorhead, yatağınız veya kanepeniz gibi görünmeyen alanlardaki tozları derinlemesine temizliyor.