Suyu koruyun!

Banyonuzu yenilemeyi düşünüyorsanız, doğru seçimlerle su ve enerji kullanımını en aza indirebilirsiniz.

Banyodaki günlük su kullanımınızı hane halkının tümünün uyduğu basit kurallarla % 60 düşürebilirsiniz. Duş ya da armatürlerinizi değiştirmek niyetindeyseniz, bu esnada su ve enerjiden de tasarruf edeceğiniz ürünleri tercih edin. Satın almadan önce araştırıp, stiliniz ve günlük rutininizden ödün vermeden alacağınız ürünlerin, çevreye saygılı olduğundan da emin olmayı unutmayın.

Düşük su tüketimini rahat kullanıcı deneyimi ile bir araya getiren Grohe tek kumanda kollu bataryalar, her tip, boyut ve dekordaki banyolara uygun çok çeşitli estetik tasarım varyantları ile sunuluyor. Bataryalar, basınçtaki bir oynamaya bakılmaksızın dakikada sadece 5,7 litrelik akış hacmini güvence altına alıyor.

Tonic II Armatür, lavabo, bide, küvet ve duş teknelerini tamamlayıcı batarya ve aksesuarlar sunuyor. Cool Body teknolojisi ile termostatik yüzeyin hiçbir zaman aşırı ısınmasına izin vermeyerek tam bir güvenlik sağlıyor. Ayrıca seride kullanılan Click teknoloji ile % 50’ye varan su tasarrufu sağlanıyor, Ideal Standart.

Kişi başı yüzde 55 oranında su tasarrufu sağlayan 2.7 litrelik Aquasmart klozetler, maddelerin yüzeyde tutulmasını engelleyerek daha az deterjan kullanma imkanı veren Easy Clean Teknolojisi ile hijyen bir kullanıma olanak veriyor, Kale.

Artema’nın el değmeden çalışan yeni Aquasee teknolojisiyle donatılmış fotoselli armatürleri, hijyenik bir ortam ve su tasarrufu sağlıyor. Sensör teknolojisi sayesinde su tüketiminde %50’ye varan oranda tasarrufu mümkün kılıyor. Armatürler, Nature ve Wing olarak 2 seri halinde sunuluyor.