Yemek alanında zamansız şıklık için 2 çözüm 8 bütçe

Son güncelleme:

Dekorasyonun her dönem tercih edilen, klasik ve zamansızı geleneksel kır evi stilini güncel malzemeler, çağdaş desen ve renklerle iki farklı mekana adapte ediyor ve yeniden yorumluyoruz.

KLASİK: AYRI BİR YEMEK ODASI

Yalın, dengeli ve çağdaş bir etki için mobilyalarda pastel renkleri ahşap dokularla buluşturun, doğa resimleri ve vazoda çiçek dallarıyla kır evi stiline gönderme yapın. – Fotoğraf: johnlewis.com

Bu stilin kilit noktası klasik ile çağdaş etki arasındaki denge. Aydınlık ve konforlu ama aynı zamanda sıra dışı bir hava yaratmak için ahşap bir masa etrafına farklı formlarda ve kır evinden esinlenen adaçayı yeşili, gök mavisi ve açık sarı gibi pastel renkli sandalyeler yerleştirin, soyut formlu seramik yemek takımları tercih edin ve sofrayı bahçeden toplanmış taze çiçeklerle süsleyerek geleneksel kır evi stiline atıfta bulunun.

MODERN: AÇIK MUTFAĞA ENTEGRE

60’ların ikonik sarkıt aydınlatma formu, modern kır evi stiline daha çağdaş ve zamansız hava katıyor. – Fotoğraf: furniturechoice.co.uk

Çağdaş şehir evlerinin yeni yaşam kurguları açık planlı yaşama doğru kaydığından beri, yemek odası algısı değişerek yerini mutfağa entegre yaşam alanlarına bırakıyor. Tüm ailenin her daim buluştuğu, herkesin birlikte sohbet edip sosyalleştiği, yemeklerin yendiği ana yaşam alanına dönüşen bu yeri rahat oturma birimleri, sade ama pratik seçenekler, eğlenceli desenler ve çarpıcı renklerle dinamik ve hep canlı tutmak mümkün.

Dekorasyonda su yeşili ve parlak sarı uyumu