TV köşesi konforu

Televizyon köşenizi, sıcak ve davetkar havasını hiç bozmadan farklı bütçelerle dekore ederken çıkış noktanız en sevdiğiniz stil olsun.

ZARİF KUZEYLİ
Kuzeyin dinginliği TV köşesi için ideal bir atmosfer yaratıyor. Gözü yormayan griyi canlandırmak için mavinin yeşile dönük turkuaz tonlarını deneyebilirsiniz.

J5570 5 Serisi Smart Full HD 40” ekran televizyonun eğlenceli Smart TV menü çubuğu, sevdiğiniz tüm içeriğe hızlı, sorunsuz ve gerçek anlamda sezgisel erişim sağlayarak işinizi kolaylaştırıyor, Samsung.

İstanbul berjer, NDesign. Lake konsol, ahşap köpek biblo, Tepe Home. Tablo, nar, Boyner Evde. Kragsta zigon, Desenli battaniye, Ikea. Cam fanus, Paşabahçe. Moher battaniye, peluş yastık, beyaz şamdan, sarı şamdan, çerçeve, Zara Home. Şişe, gri fener, beyaz bardak, Porland. Desenli minder kılıfı, gri örgü yastık kılıfı, H&M Home. Nergiz serisi Safran halı, Atlas Halı. Sarkıt aydınlatma, Koçtaş.

RENKLİ POP
Geleneksellikten kurtulup daha dinamik bir televizyon ve eğlence köşesi yaratırken rengarenk pop stilinin detaylarından ilham alabilirsiniz.

Muffin koltuk, nuev.com

Always abajur, Doğtaş

Retro Camera Tasarım yastık, n11.com

Stockholm konsol, Ikea.


YUMUŞACIK KIR EVİ

Kır evi stilini modern şehir evinize adapte ederken yalınlıktan vazgeçmeyin. Stilin popüler deseni ekoseyi ve kürk dokusunu düz renkli mobilyalar daha iyi vurgular.

Ruata lambader, n11.com

Ektorp koltuk, Ikea.

Ahşap diz sehpası, tchibo.com.tr

Country çekmeceli televizyon dolabı, Doğtaş.

ELEGAN KONFOR
Neo-klasik stilin zarif ve şık havasını pirinç, bakır gibi parlak yüzeyli malzemelerden ürünler ve hafif ışıltılı aksesuarlarla pekiştirin.

Melrose berjer, Tepe Home.

Pirinç ayaklı sehpa, Zara Home.

Donatello nakışlı kadife yastık, Vakko Home.

Hektar bakır görünümlü metal aplik, Ikea.

Studio Kairos tasarımı Antigone konsol, Koleksiyon Mobilya


HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR PTS/AHMET GÜL YAPIM ASİSTANI KÜBRA DOĞAN