Sağlıklı içecekler için

Kış soğuklarına karşı kendimizi korumanın bir yolu meyve suları. Sağlıklı sebze ve meyve suyu elde etmek içinse meyve sıkacakları bize yardımcı oluyor.

JE95/BREVILLE
Meyveleri küçük küçük bölmenize gerek kalmadan kolayca sıkıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen aparatları sayesinde kolayca temizleniyor.

PRO-JUICY/KORKMAZ
Ergonomik dizayn, çelik panel, filtre, yumuşak, kaymayı önleyen, estetik tutma kolu özellikleri arasında. Fazla güç harcamadan meyve suyu elde edebiliyorsunuz.

SMOOTIE 2GO/KENWOOD
2 farklı hız ayarı ve pulse özelliğine sahip. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde her malzemeyi kolaylıkla kesebiliyor. Ayrıca yarım litrelik portatif bardakları bulunuyor.


J700/BRAUN

4 yönlü güvenlik sistemine sahip. Çıkarılabilir parçaları elde ve bulaşık makinesinde kolaylıkla temizleniyor. 1000 watt gücündeki 2 farklı hız ayarlı motoruyla da kısa zamanda keyifli lezzetler yaratmanıza yardımcı oluyor.

VIVA HR1855-70/PHILIPS
700 Watt’lık güçlü motoru sayesinde meyve ve sebzeleri son damlasına kadar sıkıyor. 2 litrelik kapasiteye sahip. Sıkılan sebze ve meyvelerin posalarını tek bir yerde biriktirerek temizlik kolaylığı sağlıyor.


MEYVIX/ARZUM

Çıkarılabilir 2 lt geniş posa haznesi ve 1.5 lt kapasiteli sürahisiyle meyve suyunun en saf halini sunuyor. Paslanmaz çelikten filtresi, parçalayıcısı ve süzgeciyle uzun ömürlü kullanım sağlıyor.