Evdekileri değerlendiriyoruz

Evinizde olan birkaç parça eşya, yaratıcı fikirlerle bir araya geldiğinde ne mi oluyor? Yaşam alanları tazeleniyor, değişiyor.

EVİMİZDEKİLER: Bir tablo + bir çamaşır sepeti + bolca kitap = Molada okuma keyfi
Eski tatil fotoğraflarından yaptırılan özel ölçü bir poster, tel sepetten kitaplık ve çamaşır sepetlerinden saksılar…
Eğer evinizin girişinde ya da koridorunda gereksiz gördüğünüz atıl bir alan varsa, burayı küçük bir mola noktası gibi değerlendirerek keyif  köşesine dönüştürebilirsiniz.

Rustik bank, mavi keten kenarlı yastık, Mudo Concept. Tel sepet, lacivert yastık kılıfı, H&M Home. Mavi puanlı yastık, Zara Home. Quantum serisi Multi halı, Empera. Duvarda: Renk Pınarı V021 mavi iç cephe boyası, DYO. Tablo, Euroflora. Çamaşır sepetleri, H&M Home.

EVİMİZDEKİLER: Bir abajur + bir camlı kitaplık + cam eşyalar = Bardakların yeni adresi
İç ölçüye göre kestirilmiş beyaz ahşap raflar, seramik vazo, ayaklı bir abajur, bolca cam bardak ve kadeh setleri…
Cam raflı bir vitrin dolabını kullanmıyorsanız da sakın atmayın. Küçük bir değişimle cam bardak ve kadehleriniz için şık bir saklama ünitesine dönüşüverir.

Tockarp camlı dolap, Ikea. Abajur, Home Sweet Home. Beverly sandalye, yeşil kadehler, bardaklar, Mudo Concept. Tanum halı, cam kadehler, sürahi, şişe, Ikea. Dekorarif yastık, Tante Roza. Saksılı lale, cam biblolar, Paşabahçe. Şekerlik, English Home. Duvarda: Graham Brown Flok Damask duvar kağıdı, Koçtaş.

EVİMİZDEKİLER: Bir masa örtüsü + bir merdiven/tabure + ayna = Masa örtüm, yatak başım
Etnik desenli bir masa örtüsü, kullanılmayan mutfak tabure/merdiven ve oymalı bir ayna…
Sıkıldığınız ama boyatmaya üşendiğiniz yatak başına aile yadigarı çok sevdiğiniz masa örtüsünü arkadan gererek yerleştirin ve dikkatlice zımbalayın. Eski tabure/merdivenden, işlevsel bir komodin yapın. Üzerine de altın yaldızla boyadığınız aynayı asın.

Bekvam portatif merdiven, Ikea. İpekli masa örtüsü, Lisa Corti. Ayna, Tepe Home. Nakışlı dekoratif yastıklar, nevresim takımı, pike, mavi yastık, polar koltuk şalı,fincan mum, seramik çerçeve, Tante Roza. Tanum halı, Ikea. Saat, Özdilek. Kolonya ve losyon, English Home. Duvarda: Rasch Trendspots Vol.1 2015 duvar kağıdı, Hanna Home.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANI KÜBRA DOĞAN /ALİ TEPEYURT