Lezzete lezzet katanlar

Bu yeni ürünler, mutfakta size zaman kazandırmanın ötesinde, sahip oldukları özellikleriyle de hazırladığınız tarifleri daha bir lezzetli hale getiriyor.

YEMEKMATİK/HOTPOİNT
Kesme, doğrama, karıştırma, çırpma, pişirme gibi 10 farklı fonksiyon, 15 otomatik pişirme programı ve 6 kişilik yemek hazırlama kapasitesine sahip. Malzemeleri içine koyup düğmeye basmanız yeterli.

MUM54Y00 MUTFAK MAKİNESİ/BOSCH
Üründe bulunan dinamik üç boyutlu karıştırma sistemi Multi Motion Drive sayesinde yoğurma uçları, kullanıcıları hiç yormadan kabın her köşesine kolayca ulaşıyor, böylece tüm malzemeler eşit şekilde karışıyor.

MOLLY DİJİTAL MUTFAK TARTISI/ FAKİR HAUSGERATE
Farklı malzemelerin hem ağırlık hem de hacminin ölçülmesini sağlıyor. Yedi farklı gıdanın kalorisini tek tuşla ölçüyor.

MULTIFRY 1163/DE’LONGHI
Bu üründe az yağ kullanan fritöz ile multi fonksiyonel pişirici bir arada. Bir ölçek yağla hızlı ve sağlıklı patates kızartmaları hazırlarken, pilavdan türlüye istediğiniz yemeği de pişirebiliyorsunuz.

ECOCOMPACT BUHARLI TENCERE/SILIT
Silargan bir yüzeye ve dayanıklı bir gövdeye sahip tencere buhar gücüyle düşük ısıda etkin bir pişirme deneyimi sağlarken, termometresi de her şeyi kontrol altında tutuyor.

KAHVE ÖĞÜTÜCÜ/WMF
Daha nazik öğütme için ekstra yavaş öğütme işlemi yanı sıra espresso’dan filtre kahveye kadar 9 farklı ayarda öğütme yapıyor.