Daha fazla alan için çözümler

Metrekare sıkıntısı kabusunuz olmasın: Mutfakları mercek altına alıyor ve kısmen mevcut mobilyanıza da uyabilecek çözümler sunuyoruz.

ASKI VE RAF SİSTEMLERİ, mıknatıslı bıçak tutucular ve raflar dekoratif birer depolama alternatifidir.
Mutfak, Nobilia.

ÖTEBERİLER İÇİN DOLAPLAR Gerçek yer mucizesi sayılabilen yüksek dolaplar küçük bir depo gibiler. Tamamen açılabilen iç çekmeceler, komple açıldığında kendi ekseni etrafında dönebilen boy dolapları, yüksekliği ayarlanabilen sepetler…
Samet.

TEZGAH ALTI DOLAPLAR ile mutfağın temeli her zaman genişletilebilir. Şişeler, tencereler gibi ağır eşyaları saklayabildiğiniz büyük hacimli, derin çekmeceler kolay erişim de sağlar. İkili çekmeceler aynı anda farklı ürün gruplarını saklayabilmeyi mümkün kılar. İnce çekmece dolaplar şişeler, konserveler ve diğer gıdalar için ideal.
Hafele.

ÜST DOLAPLAR konforlu kullanım teknolojisi sayesinde daha fazla alan sağlıyorlar. Lifti ile içindekileri öne ve aşağıya çekilebilen sistemler yüksekte saklama alanları yaratıyorlar. Katlandığında yukarıya doğru hareket eden kapak tasarımlarıyla dolabın içi daha iyi görünür ve ulaşılabilir oluyor.
Hafele.

DAHA FAZLASI MÜMKÜN Mevcut çekmece ve dolapların içine bakmak da işe yarayabilir: Akıllı düzenleyicilerle bunların içine daha fazla şey sığdırabilirsiniz. Çekmecelerde, çatal bıçak ve diğer mutfak yardımcıları için değişik büyüklükteki bölmelerle mevcut alandan en verimli şekilde istifade edebilirsiniz. Separatörler çekmece içlerindeki dağınıklığı toparlar ve kapasiteyi yükseltir. Derli toplu yerleştirilmiş mutfak araç gereçleri, temizlik malzemeleri, stoklar ile mutfak işleri daha kolay ve keyifli yapılabilir.
Samet.

KÖŞE ÇÖZÜMLERİ sayesinde bir çevirmeyle arkadaki her şeyi öne getirebilirsiniz. Yer akrobatları da denilen akıllı çekmeceler ve dönme dolaplar gibi… En arka köşelerdeki tencereleri bile önünüze getirebilir ya da erzakları her zaman elinizin altında bulundurmanızı sağlayabilirsiniz.
Mopa Mutfak.

HAZIRLAYAN SEVDA BARANDIR SUNGURTEKİN