Üç stilin kesişme noktası

Etnik+vintage+retro. Bu üç stili aynı yatak odasında birleştiren ise dikkat çeken renk kombinleri ve çılgın desenler…

Kalp çerçeve, Marks&Spencer. Gümüş mumluklar, mavi vazo, sepet, Porland. Cam sürahi,  H&M Home. Basic Line turkuaz nevresim, Linens. Pembe yatak örtüsü, Egyptian yastık kılıfı, Zara Home. Delhi şal desenli nevresim, Delhi yastık kılıf, Porland.

EKSTRALARA ALAN AÇIN
Nevresim, yatak örtüleri, dekoratif yastıklar… Yatak odasını ruh halinize göre yenilemenin en kolay yolu tekstil değişimleri. Bu  yüzden sıkça kullandığınız ürünlere kolayca ulaşmak için yatak ucunda yeriniz varsa, sandıklı puf ve kutulara yer açın.

Kapitone yatak örtüsü, Home Sweet Home. Tepsi, Porland. Çiçekli mug, Marks&Spencer. Çiçekli kutu, Zara Home.

YASTIK KUARTET
Bir yatak odası dekoratif yastıklar olmadan eksik kalır. Yastıkları aynı renk ve desen temasında seçerseniz odadaki stilleri  birleştirici bir etki de yaratır.

Pembe kadife yastık, Boyner Evde. Nakışlı yastıklar, peluş yastık, Zara Home.

BİRAZ DA SADELİK
Bolca desen ve renk karmaşık mı geldi? Biz de öyle düşündük ve yatak yanında tüm renkleri naturalize eden metalik bir komodin  ve duvar tonunda şeffaf, yalın aksesuarlar kullandık.

Caramel komodin, woodenbend. com.Turkuaz şişe, fil biblo, tealight, Porland. Çerçeve, Zara Home. Pike takım, Boyner Evde. Çiçekli koku kesesi, Home Sweet Home.

ÜÇÜ BİR ARADA
Sınırlı bir alana birden fazla işlev kazandırmak için burada olduğu gibi her amaca hizmet eden tek bir ürün yerleştirin. Yatağın  yanında konumlandırdığımız bu küçük çekmeceli dresuar komodin işlevinin yanı sıra kullanışlı bir makyaj ve gerektiğinde bir çalışma masası olabiliyor.

Brody çekmeceli dresuar, woodenbend.com. Zambak motifli sandalye, Lucy Art. Kafes, Linens. Pembe  avanoz, Zara Home. Vazo, nakışlı yastık, Marks&Spencer. Mavi şişe, Porland. Fiskbo çerçeve, Pjatterio resim, Ikea.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANlARI EZGİ AĞGÜL/ALİ TEPEYURT