Mevsim uyarlamaları

En hesaplı seçenekler, akılcı çözümler ve küçük değişim fikirleriyle evinizin her köşesini mevsime göre güzelleştirmenin basit yollarını aradık, bulduk.

PUFU YENİLEYİN Eski pufunuzu canlı kumaşlarla kaplayarak ona yeniden hayat verin. Düğmesiz basit bir model yeni başlayanların üstesinden gelebileceği bir iş olacaktır. Kapladığınız kumaşı pufun alt yüzeyinde bir zımba tabancası yardımıyla sabitlemeniz yeterli olacaktır.

boligpluss.no

Laura Ashley.
Dunelm.
Kitsch Kitchen.

DAĞINIKLIĞI KONTROL ALTINA ALIN Küçük ölçekli dağınıklıklarınızı -örtüler, el havluları, çatal bıçaklar, kaplar- bir sepete koyarak mutfak raflarınızı düzene sokun. Üzerlerine etiket bağlayarak neyi nereye koyacağınızı işaretleyin.

LAMBALARI ÇİFTER ASIN! Yatağın üstüne farklı yükseklikte metalik sarkıt lambalar asarak hem etkileyici bir görünüm yaratabilir, hem de başucu sehpanızdaki değerli alandan kazanabilirsiniz.

MERDİVENLERE DESEN YAPIN Merdiven basamaklarının dikey yüzlerini desen patlamalarıyla dekore edin. Tek bir çeşit duvar kağıdı kullanabileceğiniz gibi, farklı duvar kağıdı rulolarından oluşan bir karışım da yapabilirsiniz. Duvar kağıdı yapıştırıcısıyla yapıştırdıktan sonra sürtünmelerden korumak için verniklemeyi unutmayın.

Tüm ürünler, Ikea.
Ürünler, ricebyrice.dk
Habitat Home.

HAVLULARI KOMBİNLEYİN Sade bir banyoyu yeni havlularla renklendirin. Birkaç takım desenli havluyu düz olanlarla birlikte kullanın. Değişim aslında bu kadar kolay!

KARIŞTIRIN, YAKIŞTIRIN! Duvar kağıdı, boya ve zarif Fransız panel duvar uygulamasını aynı köşede bir arada uygulayın. Kararında kullandığınızda çok güzel duracağından emin olabilirsiniz.

KİTAPLARINIZI RENKLERİNE GÖRE SIRALAYIN Kitaplarınızı sırtlarının renklerine göre düzenleyin ve raflara renk blokları şeklinde sıralayın. Büyük bir kitaplığınız varsa bunu yapmak zor olabilir, ama küçük bir kitaplığa sahipseniz, favori kitaplarınızı bulmak çok da zor olmayacaktır.

Ürünler, Himla.
Mazzo nevresim takımı, Yataş.

BAHARI HİSSEDİN! Aile toplantılarınız için yemek masanızı güzelleştirin. Kır evi stilin yansıtan neşeli, canlı motiflerde bir örtüyü masaya serin, sandalye ve oturma minderlerine örtüyle uyumlu yeni kılıflar takarak düzenlemenizi tamamlayın.

YATAK BAŞINA Taze çiçeklerin enerjisi ile yatak odanıza pozitif bir hava katın! Yatak başını çıkarıp dresuar kullanabilir ve üzerine çok sayıda çiçek yerleştirebilirsiniz.

HAZIRLAYAN SEVDA BARANDIR SUNGURTEKİN