Aynı kanepe ile iki farklı salon

Kanepenizden vazgeçmeden de salonunuzu değiştirebilirsiniz.

Sade, kullanışlı ve konforlu bir kanepeden vazgeçmek çok zorsa, sadece tamamlayıcı ürünleri, aksesuar ve tekstilleri değiştirerek salonda mevsim tazeliğini yaşayabilirsiniz. Bunu yaparken bütçenizi zorlamayacak seçimlere yönelin.

YALIN ŞEHİRLİ
Kanepe ve dolabın sade çizgisi beyaz duvarlarla bütünleşerek çağdaş bir şehir evi havası yaratıyor. Bu etkiyi düz hatlı modernist sehpa seti devam ettirirken oturma bölümünü tekstilden aksesuara kadar
canlandıran kırmızı ve lacivert renk ikilisi yaza göz kırpıyor.

Orlando kanepe, Crystal sehpa, Dream tablo, Enza Home. Renkli sehpa seti, altincicadde.com. Billy kitaplık, Bosnas puf, Salong  vazo, kağıt torbalar, Drona kutu, Ikea. Linea halı, My Home Halı. Kırmızı yastıklar, lacivert kase, Mudo Concept. Abajur, kırmızı çerçeve, Zara Home. Etnik yastıklar, lacivert vazolar, H&M Home. Nota biblo, lacivert yastık, yapay çiçekler, Tepe Home. Ayaklı kase, fil biblo, lacivert mug, kırmızı tüp vazo, Paşabahçe.

 

CAZİBELİ ÇİÇEKLER
Salonun en cazibeli parçası iri çiçekli duvar kağıdının etkisini pekiştiren nar çiçeği puflar ve aksesuarlar, siyah parlak yüzeyli sehpa ve cam objelerle birkaç çiçekli detay… Düz hatlı kanepe ve kitaplıksa tüm bu ihtişam içinde bambaşka bir havaya bürünüyor.

Orlando kanepe, Enza Home. Billy kitaplık, Hemnes komodin, Lack sehpa, Torsbo abajur, Ikea. Menlo park puf, Delcatu. Siyah çiçekli yastık, siyah vazo, cam küp, yapay çiçekler, Tepe Home. Çiçekli kutu, yeşil küllük, kristal ayna, turuncu saten yastık, Zara Home. Gümüş şamdan, çiçekli fincanlar, mug, pembe kadife yastık, Marks&Spencer. Çiçek nakışlı keten yastık, Koçtaş. Venezia halı, My Home Halı. Top vazo, yapay krizantemler, Paşabahçe.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR PTS/AHMET GÜL YAPIM ASİSTANI EZGİ AĞGÜL