Duvarda bahar şenliği

Mevsimin heyecan ve neşesini duvarlara da getirelim istedik. Yeni sezon duvar kağıtları, desen ve renkleriyle sizi bekliyor.

Yatak odasında romantik bahar
Romantizmi evinize bahar aylarında, pastel tonlardaki minik çiçekli duvar kağıtlarıyla da taşıyabilirsiniz, HannaHome.

İri desenler
İri, stilize desenleri tek bir duvara uygulayın. Çiçek ve kuş desenlerinin birlikte kullanıldığı bu kağıt odanıza taze ve dinamik bir hava katar, www.evmanya.com.

Marin çizgiler
Özellikle yazın rengidir lacivert-mavi–beyaz. Bu tonları taşıyan çizgili duvar kağıdıyla yaşam alanınızda yaz gelmeden deniz havasını estirebilirsiniz, Koçtaş.

Duvarım çiçek açtı!
Büyük çiçek desenleri mevsimin etkisini evinize taşımanızı sağlar. Bu etkiyi tüm duvarı kaplamadan da yakalayabilir, duvar kağıdı ve perdelerinizi kombin seçebilirsiniz, Homteks.

Suluboya etkisi
Duvarda suluboya etkisini kağıtla yakalayabilirsiniz. Pastel tonlarda çiçekli bir duvar kağıdı ile baharı içeriye davet edin, Persan.

Rengarenk dünya haritası
Dünyanın renklerini poster duvar kağıdı ile evinize taşımaya ne dersiniz? Bir duvarı böyle bir poster ile kaplayabilirsiniz, www.evidea.com.

SEZONUN GETİRDİKLERİ
Çiçek desenli duvar kağıtları bu sezonda da ön planda. Minik ya da iri çiçek desenli duvar kağıtlarını salon ve yatak odalarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Son yılların gözde deseni cupcake’ler ise mutfaklar için keyifli bir seçim olabilir. Poster duvar kağıtları bu sezonun gözdeleri arasında.

HAZIRLAYAN GÜNSELİ BÜYÜKSAĞİŞ