Çevre ve aile dostu fırınlar

Son teknolojileri mutfağa taşıyan, enerji tasarruflu ankastre fırınlar ile artık herkes, kendi evinin master chef’i olacak.

PİZZANIZ 5 DAKİKADA HAZIR 77866701429670 CTG Grion ankastre fırın dokunmatik özelliğe sahip. 13 fonksiyonu bulunuyor. 5 dakikada pizza yapıyor. SURF pişirme teknolojisi ile üç farklı yemeği aynı anda pişirme imkanı sunuyor. Aynı zamanda buharlı temizleme özelliğine sahip. Arçelik.

AKILLI FIRIN AF-10784 KX ankastre fırının özellikleri arasında Wifi kontrolü ve hazır pişirme fonksiyonları bulunuyor. Fırının arka ve yan katalitik panelleri ve tavuk çevirme aksesuarı da mevcut. Vestel.

BOL FONKSİYONLU BO6181S02 fırın 6 fonksiyona sahip, Dijital programlanabilir saat ile pişirme süresi ayarlanabiliyor. Katalitik emaye ile kaplanan fırın duvarları sayesinde yağ ve kir tanecikleri emaye yüzey tarafından emiliyor. Soğutma fanı ise mobilyanın zarar görmesini engelliyor. Silverline.

TARİFLERİ KEŞFEDİN IQ700 Inox ankastre fırın; elektrikli fırın, mikrodalga ve buhar destekli pişirme özelliklerini bir arada bulunduruyor. iOS ve Android cihazlar ile uyumlu Home Connect teknolojisine sahip. RrecipeWorld seçeneği birbirinden farklı tarifleri keşfetmeye yardımcı oluyor. Siemens.

KENDİNİ TEMİZLİYOR 3D sıcak hava dolaşımı, 8 ayrı pişirme ve ön ısıtma programıyla yemek yapmayı keyfe dönüştürüyor. Ecolyse teknolojisiyle sunulan kolay temizleme özelliği ile iç yüzeyi kendi kendine temizliyor. Profilo.

SİZ YOKKEN PİŞİRSİN HBG656ES6 Serie 8 ankastre fırın Home Connect özeliğiyle, fırından akıllı telefona ya da tablete gelen anlık bildirimler sayesinde pişirme sürecinin hangi aşamada olduğunu öğrenilebiliyor; yemek hazır olduğunda uygulama bunu kullanıcısına bildiriyor. Bosch.

HER TARAFI EŞİT PİŞİRME AFD 14400 BS’deki Surf (Dynamic Flow) pişirme sisteminin en büyük avantajı pişirdiğiniz yemeğin her tarafının eşit miktarda pişmesini sağlaması. Ayrınca alt tepside pişen yemeğin kokusu üst tepsidekinin kokusuna karışmıyor. Beko.

HAZIRLAYAN GÜNSELİ BÜYÜKSAĞİŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eski mobilyalara hayat veren atölye

Hepsi birbirinden şık 7 seperatör