cameron-diaz-ev gezmesi

Cameron Diaz’ın 14,7 milyon dolarlık yeni malikanesi!

Son güncelleme:

Cameron Diaz ve eşi Benji Madden, Candice Bergen’in Beverly Hills’teki malikanesini 14,7 milyon dolara satın aldı. Diaz’ın en yakın yeni komşularından bazıları Vin Diesel, John Mayer, Kate Upton, Justin Verlander ve Gene Simmons oldu.

Devasa bir güvenlik kapısının ardına titizlikle gizlenen malikane 1,7 dönümlük bir alanda bulunuyor. Bir ana ev ve ayrı bir konuk evi bu alanda yer alıyor.

Uzun bir asfalt araç yolu, üç arabalık bir garaj ve en az 10 ek araç için otoparkı olan malikane, pürüzsüz gri sıva ile kaplanmış, metal bir çatı ile kaplı.

EVİN KALBİ MUTFAK

Ana ev, açık plan yaşam alanları ve baştan sona sıcak nötr bir dekor sunuyor. Oturma odasının dış bahçelere açan kapıları var ve devasa bir şömine ile ısıtılıyor.

Ancak devasa yemek adası ve birinci sınıf cihazlarıyla evin kalbi mutfağı. Bitişikteki bir kahvaltı alanı, açık havada rahatça eğlenmek için ağaçların gölgesindeki bir verandaya açılırken, daha resmi bir yemek odası da bulunuyor.

8 YATAK ODASI VAR

Üst katta, ana yatak odasının kendine ait oturma alanı, şöminesi ve özel verandası bulunurken, ikili ana banyolarda parlak pirinç armatürler ve mermer zeminler dikkat çekiyor. İkili gömme dolaplar, özel tasarımlı gömme dolaplar ve gerçek bir tasarım harikası giysi ve aksesuar deposu için alan bulunuyor. Ana evde altı ilave yatak odası ve (toplamda 8 yatak odası) kendi banyosu olan bir tiyatro odası bulunuyor.

Diğer ünlü isimlerin evlerini de görmek isterseniz “ÜNLÜ EVLERİ” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İŞTE CAMERON DIAZ’IN YENİ MALİKANESİ

X-men serisinin yıldızı Shawn Ashmore’un evi