Bu yemek odası iyi fikirlerle dolu

0

İşlevsel ve yaratıcı fikirlerin olduğu bu yemek odası, dar alanlarda çok şeyi başarmak arzusunda! Capcanlı renk kartelası ve şık çözümleriyle yaz aylarına damgasını neden vurmasın?

KOMPAKT BİR FORMÜL Masif ve şık bir ahşap masa, ebatlarıyla da makulse oturma odanızın bir bölümünde, bir yemek odası konsepti kurgulayabilirsiniz. Masif masa ve sandalyeleri boyayarak yenileme harekatına başlayabilirsiniz.

Masanızın ortasında dilediğiniz büyüklükte bir kağıt aranjman kullanarak, renklerin enerjisini daha da öne çıkarabilirsiniz.

Mercan formlu peçete halkaları sayesinde sofranız hem yaz havasına bürünsün hem de modaya ayak uydursun!

SÜSLÜ DETAYLAR Hasır sepetlere payetler ve ponponlarla tropik-boho bir hava katabilirsiniz.

HESAPLI VE FARKLI BİR DRESUAR ÇÖZÜMÜ İllaki ayaklı ve büyük mobilyalar olmasına gerek yok, iki adet kare kutuyu yan yana koyarak mini bir dresuar elde edebilirsiniz.

Akrilik ve etnik plakalar, instagram/ @byrecepciftci. İkat bardaklar, tabaklar, Porland. Vazo, Paşabahçe.

HAREKET KATMAK İÇİN Farklı boylardaki asılabilir süslerle konsol ya da dresuarınızın üzerinde hoş bir hareket yaratabilirsiniz. Ayrıca duvarda farklı objeleriniz varsa, bu tarz sarkıtlarla ahenkli bir denge yakalayabilirsiniz.

Yemek masası, sandalye, Albero Home. Lacivert sandalyeler, hasır küp, hasır sepetler, Mudo Concept. Masa üzerindeki kağıt tasarım buket, duvardaki kağıt çiçekler, anehos.com. Duvar kağıdı, Koçtaş. Pirinç renkli yeşil yapraklı aranjmanlar, cocodema. com. Perde, turuncu kutu, kilim, hasır saksı, Ikea. Yeşil yapraklı büyük bitki, Tepe Home. Sarı vazo, “öpüşen çift” bardaklar, asimetrik vazo, keçeden kaktüs, Paşabahçe. Tabaklar, peçete, peçete halkası, Amerikan servisleri, çatal- bıçak servisi, ikat desen cam bardaklar, kadehler, Porland. Pembe batik throw, Karaca Home. Ponponlu sepet, limonlu throw, sarı ponponlu throw/ peştamal, By Lizzy’s. Üzümlü beyaz yastık, Piculet.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI İBRAHİM GEZER

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.