Yılbaşına ağacınızı süslediniz mi?

Heritage yılbaşı koleksiyonu,
 www.heals.co.uk.


Yılbaşına ağacınızı süslediniz mi?

“Yılbaşında ağaç süslemenin de stili var mı?” diyorsanız, bu 4 öneri size fikir verebilir.

1. Çiçek kaplı
Ağacınızı çiçeklerle donatırken manolya, orkide ve gül gibi iri, geniş yapraklı beyaz ve krem çiçekler kullanın. Ağaç dibini ise kalın kapitone bir örtü ile kaplayarak kar etkisi yatabilirsiniz.
2. Kozalaklar içinde
Sadece küçük ışık kümeleri ve bolca kozalakla ağaçta bir renk cümbüşü yaratabilirsiniz. Bu hem modern, hem de geleneksel bir dekorasyonla uyumu yakalar. Ağacın üstüne klasik yıldız yerine vintage stilde bir süs asın.
3. Buz romansı
Cam ve beyaz süslerle donattığınız ağacınıza gümüşi ışıltılar ekleyerek bir festival havası yaratabilirsiniz. Kristal sarkıtlar, yanardöner toplar ve biraz sim ve boncukla romantizmi artırabilirsiniz.
4. Meyve lezzetinde
Tamamen beyaz bir çam ağacı kullanarak üzerini rengarenk ve mücevher ışıltılı süslerle donatabilirsiniz. Göz alıcı bicimde renklendirdiğiniz ağacın bu sıra dışı dekorasyonuyla yeni bir tarz da yaratmış olursunuz.

Kalp süs: (altılı)
38,90 TL., Tepe Home.

Süsler,
Mudo Concept.

Cam melekler: Yrsnö mantar: (sekizli) 
(üçlü) 29,95 TL., 14,95 TL., İkea
Zara Home

Taşlı beyaz süs: Kırmızı çan: 10,60 TL.,
(ikili)15,90 TL., Euro Flora.
Tepe Home.
Kalp süs: (dörtlü)14,95 TL., İkea.

~Bir ağaç yetmez

Büyük bir ağaç yerine pek çok yere yerleştireceğiniz küçük çam ağaçlarıyla tematik ve farklı bir dekorasyon uygulayabilirsiniz. Yapı marketlerde renkli yapay ağaç seçenekleri bulabilirsiniz. Yılbaşı temasını tüm eve yaymak yerine küçük bir alanda uygulamak için minik çam ağaçları iyi çözüm. Birbirinden farklı tema ve renklere ya da aynı tonlara gidebilirsiniz. Daha yaratıcı ve özgün olmak için keçe, dantel ve kırmızı yeşil yerine siyah, mor ve mavi gibi farklı renklere yönelin. Ancak sofranızda taş işlemelerine mutlaka yer açın. Kristalli bir şamdan, peçete halkaları, boncuklu servisler sadece birkaç seçenek.

www.heals.co.uk

Yaratıcılık mı?
Geleneksel bir yılbaşı stiliniz varsa, pencerelere üzerine fotoğraf, yılbaşı süsleri ve biraz ağaç dalı iliştirdiğiniz kırmızı kurdeleler bağlayabilirsiniz. Koçtaş

Sunum farkı
Yaratıcı olmak için ne bekliyorsunuz? Ham ağaç dallarına el yapımı keçe ve yünlü kalpler asın, kağıt kurdeleler bağlayın ve ağacı birkaç tematik şekerlemeyle tamamlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yılbaşı partisine hazır mısınız?

Yılbaşı için pratik fikirler