Yılbaşı ağacı nasıl süslenir? Yılbaşı ağacı süsleme fikirleri – Evim

Yılbaşı ağacı nasıl süslenir? Farklı stilde yılbaşı ağacı süsleme fikirleri

Yılbaşı ağacı nasıl süslenir? “Yılbaşında ağaç süslemenin de stili var mı?” diyorsanız, bu 4 öneri size fikir verebilir.

Öncelikle bir yıldır kutusunda bekleyen yapay bir yılbaşı ağacınız varsa, küçük bir temizlik ve kurulum adımları işinizi kolaylaştıracaktır. Detaylar için Yapay yılbaşı ağacı nasıl temizlenir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

ÇİÇEK KAPLI YILBAŞI AĞACI SÜSLEME

Yılbaşı ağacı nasıl süslenir

Ağacınızı çiçeklerle donatırken manolya, orkide ve gül gibi iri, geniş yapraklı beyaz ve krem çiçekler kullanın. Ağaç dibini ise kalın kapitone bir örtü ile kaplayarak kar etkisi yatabilirsiniz.

KOZALAKLARLA YILBAŞI AĞACI SÜSLEME

Sadece küçük ışık kümeleri ve bolca kozalakla ağaçta bir renk cümbüşü yaratabilirsiniz. Bu hem modern, hem de geleneksel bir dekorasyonla uyumu yakalar. Ağacın üstüne klasik yıldız yerine vintage stilde bir süs asın.

CAM VE BEYAZ SÜSLERLE BUZ ROMANSI SÜSLEME

Yılbaşı ağacı nasıl süslenir

Cam ve beyaz süslerle donattığınız ağacınıza gümüşi ışıltılar ekleyerek bir festival havası yaratabilirsiniz. Kristal sarkıtlar, yanardöner toplar ve biraz sim ve boncukla romantizmi artırabilirsiniz.

MEYVE LEZZETİNDE YILBAŞI AĞACI

Tamamen beyaz bir çam ağacı kullanarak üzerini rengarenk ve mücevher ışıltılı süslerle donatabilirsiniz. Göz alıcı bicimde renklendirdiğiniz ağacın bu sıra dışı dekorasyonuyla yeni bir tarz da yaratmış olursunuz.

BİR AĞAÇ YETMEZ!

Büyük bir ağaç yerine pek çok yere yerleştireceğiniz küçük çam ağaçlarıyla tematik ve farklı bir dekorasyon uygulayabilirsiniz. Yapı marketlerde renkli yapay ağaç seçenekleri bulabilirsiniz. Yılbaşı temasını tüm eve yaymak yerine küçük bir alanda uygulamak için minik çam ağaçları iyi çözüm. Birbirinden farklı tema ve renklere ya da aynı tonlara gidebilirsiniz. Daha yaratıcı ve özgün olmak için keçe, dantel ve kırmızı yeşil yerine siyah, mor ve mavi gibi farklı renklere yönelin. Ancak sofranızda taş işlemelerine mutlaka yer açın. Kristalli bir şamdan, peçete halkaları, boncuklu servisler sadece birkaç seçenek.

YARATICILIK MI?

Geleneksel bir yılbaşı stiliniz varsa, pencerelere üzerine fotoğraf, yılbaşı süsleri ve biraz ağaç dalı iliştirdiğiniz kırmızı kurdeleler bağlayabilirsiniz.

Yaratıcı olmak için ne bekliyorsunuz? Ham ağaç dallarına el yapımı keçe ve yünlü kalpler asın, kağıt kurdeleler bağlayın ve ağacı birkaç tematik şekerlemeyle tamamlayın.  

İlginizi çekebilir: Evde yılbaşı süsü nasıl yapılır? Birbirinden güzel ve kolay tarifler

Yılbaşı ağacı nasıl süslenir? sorusunun yanıtı bu şekilde. Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir.

Evde yılbaşı ağacı yapımı: Farklı yılbaşı ağacı ve süs örnekleri

Bir Cevap Yazın