Yaz için online alışveriş rehberi

Hesaplı, çeşitli, butik ya da tasarım, aradığınız her şeye 7/24 bir tıkla ulaşmak için online alışverişin en iyi ve en yenilerini derledik.

cilek.com
Çilek’in online alışveriş sitesi üzerinden 7/24 özgün tasarımlarla buluşan çocuklar ve aileler, alışverişlerini kredi kartı ve havale ödeme seçeneği ile taksitli veya nakit olarak yapabiliyorlar. Maksimum 30 gün içinde teslim edilen ve Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile ulaştırılan ürünlerin Çilek bayileri aracılığıyla da montajı yapılıyor.

tchibo.com.tr
Online alışveriş konforundan vazgeçemeyenler için de, Tchibo’nun internet mağazası tchibo.com.tr var. Kampanyaları ve ilgi çekici ürünleri her ay düzenli takip edilebilir. Tablet ve mobil uygulaması da mevcut. Vade farksız alışveriş, hızlı kargo ve 90 gün iade imkanıyla ön plana çıkıyor.

pasabahcemagazalari.com
‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon  ürünlerini online alışveriş sitesinde görebilirsiniz. El yapımı ürünler, özel koleksiyonlar, gündelik ve outlet ürünlerin tamamını da bulabileceğiniz bir adres.

rononline.com
Günümüzde özel tasarımlara ulaşmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Rononline. com.tr, çok daha ulaşılabilir fiyatlardan sunduğu ürünlerle mekan estetiğini daha fazla insanın sahip olabileceği bir fırsat haline dönüştürüyor. Online satış sitelerinde yer alan ürünlerin kullanışlı oluşu ve mekana zekice uyum sağlaması önemli artılardan.
Eliptica puf.

bonprix.com.tr
Yaşam alanlarının hemen tüm alanlarına yönelik dekoratif ürün bulabilirsiniz. 28 ülkede faaliyet gösteren, Otto Group bünyesindeki bonprix, zaman zaman kargo bedava opsiyonu için kod hediye ediyor.

evmanya.com
Aksesuar ve mobilya için ideal bir adres. Duvar kağıdı, halı gibi parçalar da ürün gamına dahil. Yerel üreticilerden ithal ürünlere kadar farklı konseptleri bir arada bulabilirsiniz. Evmanya’da peşin fiyatına 6 ve ya 9 taksit ile alışveriş yapabilirsiniz.

evgor.com.tr
Evgör Mobilya’nın sitesi evgor.com.tr’de yatak odası, yemek odası, oturma grubu gibi ana ürünlerin yanı sıra bebek, çocuk ve genç odaları, TV üniteleri, bahçe&dış mekan ve ofis mobilyası ve tamamlayıcı dekorasyon ürünlerinin satışı gerçekleştiriliyor. Sitede 6.000’i aşkın ürün bulunuyor.
Country tarzı yatak odası.

Bunları bİlİyor muydunuz?
• Kadınlar en çok perşembe günü online alışveriş yapıyor.
• Kadınların alışveriş için internete en az girdikleri gün ise cumartesi.
• Öğle tatillerinde saat 12.00- 13.00 arasında online alışveriş yapan kadınlar, en çok 20-50 TL. arasındaki ürünlere ilgi gösteriyor.
• Online alışverişteki trendleri yakından takip eden kadınların son yıllardaki gözdesi ise cash-back shopping (Para iadeli alışveriş) siteleri.
• Erkeklerin bir ürünü online satın almaları 10 dakika sürerken, kadınlar daha ince eleyip sık dokudukları için olsa gerek önceden beğendikleri bir ürünü satın almaları bile ortalama 14 dakikayı buluyor.