Halıdaki ezikleri gidermek için buz hilesi

Halıdaki ezikleri gidermek için buz hilesi ile karşınızdayız. Halılar çeşitli şekillerde lekelenme ve ezilme eğilimindedir ve bu sorunlarla uğraşmak çok can sıkıcı olabilir. Bu duruma neden olan mobilyalar, yataklar, kimsenin hesaba katmak istemediği her türlü suçlu var. Mobilyaların yerini değiştirmek istiyorsanız, izler misafirler tarafından görülemeyecek kadar çirkin olduğundan bu işlem nispeten imkansız görünebilir.

Bu TikTok kullanıcısının dahiyane tüyosunu bu kadar muhteşem kılan şey de bu. Eğer bunun zor bir şey olduğunu düşünüyorsanız aslında öyle değil.  @lauracleanz , tüm bu inanılmaz tüyoları dünyanın geri kalanıyla paylaştığı TikTok’a sahip olan bir temizlik gurusu.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

ÖNCE TEMİZLİK

Laura videosunda şöyle başlıyor: “Bugün merdivenlerdeki bebek kapısından kurtuldum ki bu büyük bir başarıydı çünkü o çok uzun yıllardır oradaydı.”

 Başlamak için bir sünger alıyor ve zamanla biriken tüm fazla tüy ve saçları temizlemek için süngeri halı boyunca sürüklüyor.

@lauracleanz

Repost of my most fav vid I’ve made so far, this was emotional and also amazing step forward. #cleantok #fyp #repost #foryoupage #satisfying #sph2onge

♬ original sound – Laura

Laura, “Köpeğin yattığı yer burası, bu yüzden [tüyler] gerçekten orada toplanıyor” diye açıklıyor. Oradan, merdivenin altındaki alanı temizlemek için temizlik spreyi kullanılıyor. Halının ahşap zeminle buluştuğu yer burası. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra gözünü bebek kapısı nedeniyle oluşan ezikliklere dikiyor.

HALIDAKİ EZİKLİK NASIL GİDERİLİYOR?

Halıda oluşan eziklikleri gidermek için buzları ezik bölümler boyunca diziyor ve bekletiyor. Daha sonra bu bölgeyi fırçalıyor.

Halının daha da güzel görünmesi için halı köpüğü ve leke çıkarıcı kullanılmaktadır. Laura tüm bu basit adımları tamamladığında halı yeniden yepyeni görünüyor.