Yaratıcı duvarlar

Boş duvarlarınıza bakıp nasıl hoş bir şekilde dekore edebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? İşte size yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz iki fikir…

Silüet aile ağacı
Kağıt ya da köpük kağıttan makasla silüetler kestikten sonra çerçeveler içerisine koyarak duvarınızda sergileyebilirsiniz. Beyaz köpük kağıdı, beyaz çerçevelerle birlikte canlı tonlarda bir zeminle kullanarak şık bir düzenleme elde edebilirsiniz. İstediğiniz şeklin silüetini çıkarabilirsiniz, hatta tüm aile üyelerinin silüetini çıkararak bir aile ağacı bile oluşturabilirsiniz.

Kartpostal duvar
Yıllardır biriktirdiğiniz ve çekmecenizde sakladığınız kartpostal koleksiyonunuzla duvarınızı dekore edebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Koleksiyonunuz düzenlemenizle bir sanat eserine dönüşebilir, geniş ölçekli bir duvarı bile bu şekilde kaplayabilirsiniz. İsterseniz bu uygulamayı albüme konmamış, düzenlenmeyi bekleyen fotoğraflarınızla da gerçekleştirebilirsiniz. Mekana enerji katan bu fotoğraf duvarının önüne, bir kanepe ve modern bir aydınlatma yerleştirerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Fotoğraflar: BHG, From theRight Bank