katy-perry-evi
katy-perry-evi

Katy Perry’nin 1960’lardan kalma 410 metrekarelik evi

Son güncelleme:

Katy Perry lüks Beverly Hills konukevini satıyor. Özel bir mahallede gizli bir çıkmazın en ucunda bulunan ve etrafı çevrili olan tenha malikane, emlak pazarına geri döndü ve bu sefer yaklaşık 8 milyon dolar fiyat etiketine sahip.

KATY PERRY 7,5 MİLYON DOLAR ÖDEMİŞTİ

Katy Perry’nin bu malikanesi küçük değil; yaklaşık 410 metrekarelik yaşam alanı olan ev, 4 yatak odası ve 4.5 banyodan oluşuyor. Perry bu evi iki yıldan daha kısa bir süre önce alırken 7,5 milyon dolar ödedi. Malikane konum olarak, Perry’nin 18 milyon dolarlık ana ikametgahı ile oldukça yakın.

katy perry'nin evi

1960’DA İNŞA EDİLDİ

Alışılmadık derecede uzun ve dar ev, 1960 yılında mütevazı bir çiftlik evi olarak inşa edildi, ancak yapıya sonradan eklenen alanlar var. Bu da biraz düzensiz bir görüntü oluşturmuş. 

Malikaneye gelen konuklar araç yoluna park etmeli, çift kapıdan geçmeli, tuğla merdivenlerden çıkarak evin mutfağını, yemek odasını, oturma odasını ve hatta yüzme havuzunu geçerek evin ön kapısına ulaşmadan önce uzun bir beton patikaya yol çıkmalıdır.

Çoğu modern evin salona açılan bir mutfağı varken, bu malikanede mutfak ve salon yapının zıt uçlarında yer alıyor.

GİRİŞ KATI

Giriş katında banyolu iki misafir odası, her ikisinde de kendi şöminesi olan geniş oturma ve yemek odaları ve kendi adası ve paslanmaz aletleri ile yemek yiyebileceğiniz bir mutfak vardır.

İKİNCİ KAT

Evin ikinci katı tamamen özel. Bu katta açık balkonlu bir yatak odası, oturma alanı, iki gömme dolap, gömme küvet ve buhar duşu içeren bir ana banyo yer alıyor. 

(Garajın üzeri, şu anda gayri resmi bir müzik stüdyosu olarak donatılmış, ancak evin dördüncü yatak odası veya spor salonu olabilecek bir boş oda içeren ayrı bir çatı katı benzeri ikinci kat oturma alanı da var.)

Tesis, ünlü sakinleri ile bilinen özellikle prestijli bir özel yerleşim bölgesinde yer alıyor. Komşular arasında Nicole Kidman, Keith Urban, Cameron Diaz, Jennifer Lawrence, Adele, Ashton Kutcher ve Mila Kunis gibi isimler yer alıyor.

KATY PERRY’NİN SATILIK EVİNDEN KARELER

  • Satıcı: Katy Perry
  • Yer: Beverly Hills Postanesi, Los Angeles, Kaliforniya.
  • Fiyat: 7,95 milyon dolar
  • Boyut: 410 metrekare, 4 yatak odası, 4,5 banyo
  • Yıl: 1960

Alacakaranlık yıldızı Taylor Lautner’in 3,8 milyon dolara aldığı malikane

Jennifer Lawrence New York’taki evini 9.9 milyon dolara sattı!