Yeşilin tam ortasında

Botanik stilinin yeni bir yorumu: Modern botanikler… Yeşilin derin tonları ile mavinin koyu değerlerinin ahşap ve beyaz notalarla şekillendiği stil, natürel olduğu kadar iç mekanlara egzotik bir cazibe katma konusunda da iddialı.

KÜÇÜK PARÇALARLA BÜYÜK ETKİ Tekrarlayan stilize desenler etkiyi pekiştirmenizi sağlar.
Tüm ürünler, H&M Home.

STİLİN İPUÇLARI
• Modern botanik stili tropik temadan farklılaştırmak için modern stilde mobilya ve aksesuarlarla birlikte kullanın. • Monokromik tonları ve botanik desenleri bir araya getirin.• Stilize yaprak desenleri bu temanın olmazsa olmazlarından.• Keten, bambu, hasır gibi doğal lif örgülerden üretilen mobilya ve aksesuarlarla birlikte de kullanabilirsiniz.• Geniş panolar ve baskılı duvar kağıtları etkiyi pekiştirmenizi sağlar.


DOĞAL MALZEMELER
Rattan ve hasır mobilyalarla botanik tema vurgusunu güçlendirebilirsiniz.
Kanepe ve küpler, Yargıcı Homeworks.

GRİ-BEYAZ-ORMAN YEŞİLİ Geometrik formları gri, beyaz ve derin yeşiltonlarıyla kombinleyerek kullanabilir, kuş motifleriyle romantik biratmosfer katabilirsiniz.
Nevresim takımları, Yataş.

ÇARPICI KONTRASTLAR Yeşilin kontrast tonlarını kırmızı-turuncutonlarıyla buluşturup sıcak bir atmosfer elde edebilir, sarı renkliaksesuarlar ve küçük detaylarla algıyı biraz daha güçlendirebilirsiniz.
Masa örtüsü, vazo ve sofra üstü ürünler, Linens.


Nobilis marka Brazilia duvar kağıdı, Tasarım Perde.
Kase ve bardaklar, Crate&Barrel.
Perdelik kumaş, Jab.