Yeni yılda sevdiklerinize ev yapımı 3 özel hediye vermeye ne dersiniz?

Sevdiklerinize yeni yıl dileklerinizi, kendi yaptığınız hediyelerle sunmaya ne dersiniz? Bu hediyeleri yine sizin hazırlayacağınız paketlerle verin, bu onlara kendilerini daha da özel hissettirir.

BİR KUTU GÜZELLİK

Yeni yılda sevdiklerinize ev yapımı 3 özel hediye vermeye ne dersiniz?
Çiçeklerle süslenmiş portakallı, lavantalı sabunlar kimin hoşuna gitmez ki!

Arkadaşlarınız ya da aile dostlarınız için farklı ürünleri buluşturacağınız güzel bir hediye alternatifi olabilir. Kendi yaptığınız ve süslediğiniz sabunları, mevsimi hatırlatan kuru portakal, tarçın, yıldız anasonları, tarak, lif, yüz temizleme fırçası, peştemal, el havlusu gibi kişisel bakım ürünlerini minik sepetlere ya da karton kutulara güzelce yerleştirin. Bu küçük dokunuşlar onlara yeni yıla başlarken iyi enerjiler de verecektir.

SICAK ÇİKOLATA

Kapaklı bir kupanın içerisine sırasıyla süt tozu, kakao, şeker, damla çikolata ve marshmallow koyun. Seramik bir kaşığı da kupanın kapağına kenevir ipi ile bağlayın. Bu aşırı tatlı yılbaşı hediyesi herkesin gönlünü fetheder.

LAVANTALI ŞEKERLİ PEELİNG

Yeni yılda sevdiklerinize ev yapımı 3 özel hediye vermeye ne dersiniz?

Toz şeker, su, lavanta yağını karıştırıp minik bir kavanoza koyun. İçine kuru lavanta da koyabilirsiniz. Tığ ile istediğiniz renkte ördüğünüz bir dantel parçasını kavanozun üzerine yapıştırıp, kuru lavanta çiçeği ile de hediyenizi tamamlayın.

KİŞİYE ÖZEL SEÇİMLER

Bir karton kutunun içerisine vereceğiniz kişilerin damak zevklerine göre hediyeler planlayın. Örneğin kahve tutkunu birine; ev yapımı hafif kurabiyeler, cam bir kavanozda zengin aromalı çekirdek kahve, şık bir kahve fincanı ve kahve kokulu mumlar olan bir kutu vermeniz, onu çok da mutlu edecek bir hediye alternatifi olabilir.