Beni mutlu eden ürünler

Hepimizin vazgeçemediği bazı küçük detaylar vardır. Rengiyle, stiliyle bizi büyüleyen ve evlerimizde hep olsun dediklerimiz.

FLORAL BİR DUVAR KAĞIDI Beyaz ile kullanıldığında adeta bir mutluluk bombardımanı yaratan çiçek desenli duvar kağıtları bulunduğu mekana pozitif yaşam enerjisi katıyor.
Pip Studio markalı duvar kağıdı, MyWallpaper.

MİNİ SUNUM BARDAKLARI Yatağa gelen bir kahvaltı tepsisinde ya da dostlara verilen ufak bir davette atıştırmalıkları servis ettiğimiz bu küçük bardaklar içlerine dünya kadar büyük lezzetleri sığdırabiliyor.
Hera bardak, Lav.


SABAH UYANDIĞINDA Sabah uyanıp ilk adımların banyoya doğru yöneldiğinde seni karşılayan sımsıcak tekstillerin olduğu bir banyo.
Linens.

KAHVALTI SAATİ  Küçücük de olsa o balkonda, işte o mis kokulu çiçeklerin arasında, güne tazelik dolu başlayabilmek. Rengarenk bahçe aksesuarları her daim yüzümüzü güldürüyor.
Ikea.

TAZE BİR BUKET Taze çiçeklerin insan psikolojisi üzerindeki olumlu etkileri çoktan kanıtlandı, çünkü beyinde organik değişimler sağlıyor. Aranjmanlarınızı böylesi şirin saksılarda yapmaksa etkiyi ikiye katlar.
Saksı, renstore.com


TOZ PEMBE KANEPE
Kim ne derse desin pastel pembenin cazibesinden asla vazgeçemeyenlerdeniz. Gri-pembe, fuşya-toz pembe, sorbe tonları, siyah-pembe, beyaz-pembe gibi neredeyse sınırsız renk kombini yaratabileceğiniz kanepeniz farklı stillere de ayak uydurmakta hiç zorlanmıyor.
Beany kanepe, Cihangir Mobilyacısı.

DAVET MASASI Akşam olup da dostlar bir araya geldiğinde herkesin etrafında toplaştığı bu davet masaları, sımsıcak sofralar.
Sofra ürünleri, KRC.