Netflix yılbaşı filmleri: Yılbaşı akşamı Netflix’te izlenebilecek aile filmleri

Netflix yılbaşı filmleri listesi ile karşınızdayız. Yılbaşı akşamını evde ailenizle geçirenlerdenseniz, sizler için güzel film önerilerimiz var. Netflix’te yılbaşı konulu, keyifli ailecek izlenebilecek pek çok film var. İşte Netflix yılbaşı filmleri önerileri…

NETFLİX YILBAŞI FİLMLERİ

Grinch

Netflix yılbaşı filmleri

Grinç, Whoville kasabasını Noel’den mahrum bırakmaya karar verir. Ama minik Cindy Lou Who ve ailesinin gösterdiği sevecenlik, kalbini yumuşatmaya yetebilir.

Başroldekiler:Jim Carrey,Taylor Momsen,Jeffrey Tambor

Patron Bebek: Noel Sürprizi

Yanlışlıkla Noel Baba’nın elflerinden biriyle yer değiştiren Patron Bebek Kuzey Kutbu’nda mahsur kalınca Noel Gecesi karmakarışık bir hâl alır.

Başroldekiler:JP Karliak,Pierce Gagnon,George Lopez

Kutup Ekspresi

Netflix yılbaşı filmleri

Bu sevgi dolu hikâyede, Noel arifesinde trenle Kuzey Kutbu’nun yolunu tuttuktan sonra genç bir çocuğun bayram ruhuna olan inancı tazelenir.

Başroldekiler:Tom Hanks,Nona Gaye,Peter Scolari

Çiftlikte Noel

Noel zamanı kendisine bir çiftlik miras kalan dul bir baba, köy hayatına uyum sağlamakta zorlanırken çocukları temelli orada kalmalarını sağlayacak bir plan yapar.

Başroldekiler:Scott Garnham,Scott Paige,Kathryn Drysdale

Cimri Scrooge: Bir Yeni Yıl Şarkısı

Netflix yılbaşı filmleri

Soğuk bir Noel arifesinde bencil ve cimri Ebenezer Scrooge’un zaman tükenmeden geçmişiyle yüzleşip geleceği değiştirmek için sadece bir gecesi kalmıştır.

Başroldekiler:Luke Evans,Olivia Colman,Jessie Buckley

Koyun Shaun: Noel’den Önce Buluşalım

Netflix yılbaşı filmleri

Shaun’un şöminenin üzerine asmak için daha büyük çoraplar bulma arayışı bir engele takılınca, tüm çiftlik çılgın bir Noel macerasına atılır.

Başroldekiler:Justin Fletcher,John Sparkes,Laura Aikman

Nikolas

Azimli genç Nikolas, babasını bulmak için çıktığı umut yolculuğunda elflerin yaşadığı sihirli bir diyara gelir ve burada yazgısıyla tanışır.

Başroldekiler:Henry Lawfull,Toby Jones,Sally Hawkins

The Christmas Chronicles

Yanlışlıkla Noel Baba’nın kızağının kaza yapmasına neden olan iki kardeş, açık sözlü ve zeki bir Noel Baba ile birlikte Noel’i kurtarmak için tüm gece çalışır.

Başroldekiler:Kurt Russell,Darby Camp,Judah Lewis

The Princess Switch

Ayakları yere basan Şikagolu bir fırıncı ve müstakbel bir prenses, birbirlerine tıpatıp benzediklerini fark ettiğinde yer değiştirmek için Noel’e yakışır bir plan yapar.

Başroldekiler:Vanessa Hudgens,Sam Palladio,Nick Sagar

Noel Özel Bölümü: Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi’nin Hikâyeleri

Parisli genç Marinette, Noel’de evden kaçan yalnız ve gizli aşkı Adrien’ı bulmak için süper kahraman Uğur Böceği’ne dönüşür.

Başroldekiler:Cristina Vee,Bryce Papenbrook,Keith Silverstein

Filmlerdeki en pahalı banyolar: Zirvede Harry Potter var