3 davetkar kış stili

0

Hangi stilin size göre olduğuna karar verin

Kışın en cazip yanı belki de bu işte. Evde geçirilen eşsiz anların en büyük şahitleri ise sıcacık tekstiller, rahat bir kanepe ve pek tabii sohbetler. Şimdi geriye kalan hangi stilin size göre olduğuna karar vermek.

KONFORLU COUNTRY
Rahat kanepelerin, ekose berjerlerin eşlik ettiği bu mekanlar zamansız bir stil vaat ediyor. Ahşap aksesuarlar, sıcak kumaşlarla zenginleştirebilirsiniz.

Dekorasyon şifreleri
– Mevsimin ruhunu yansıtması için koyu renk mobilya ve kumaşlar tercih edebilirsiniz. Pembe ve beyaz gibi klasik kır evi stilinden çok maskülen renk ve hatlara yer vermeye özen gösterin.
– Hasır gazetelikleri kütüklerle doldurarak daha davetkar bir görünüm yaratabilirsiniz. Benzer şekilde siz kozalaklar da kullanabilirsiniz.

 

Sarijane.com.au

RUSTİK İSKANDİNAV
Fonksiyonel, sade ve modern olanı doğal tonlar ve ham malzemelerle birleştiren bu stil sezonun yükselen trendlerinden. Minimal ama bir o kadar da sıcak mekanlardan hoşlanıyorsanız bu stilden ilham alabilirsiniz.

Dekorasyon şifreleri
– Mutlaka beyaz bir fon ile işe başlayın. Seçtiğiniz tüm tonlar beyaz ya da kahvenin açık notaları, gri gibi
tonlar olmalı.
– Havadar bir mekan yaratmak anahtar. Az ve öz parçalar seçmeye özen gösterin.
– Ham ahşap, seramik objeler, peluş, yün gibi yüzey ve malzemeleri tercih edebilirsiniz.
– Monokrom bir rustik İskandinav yaşam alanı biraz soluk ve soğuk görünebilir. Bu sebeple bol miktarda örgü tekstil kullanarak ısıtmanız mümkün.

 

Lexington.

 NEO-KLASİK
İngiliz ciddiyeti, grinin kendinden emin hali ve kuzeyin maskülen hatlarıyla buluşan bu stil klasik çekiciliğin temsilcisi.

Dekorasyon şifreleri
– Deri, masif ahşap gibi malzemeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
– Lacivert, kahve ve gri en popüler renk kartelası.
– Retro, modern ve neo-klasik stil bir arada kullanılabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.