Throw kullanmanın yolları

Soğuk havalarda bir throw, yaşam alanlarınızın en favori aksesuarı haline gelebilir.

1. Koltuğunuzun döşemesini throw’unuzu bir çizgi gibi koltuğunuzun üzerine sererek farklılaştırabilirsiniz. Throw’u dar ve uzun bir şekilde katlayın. Koltuğunuzun tam ortasından asın ve sırt ile oturma bölümü arasındaki boşluğa hareket etmemesi için iyice sıkıştırın. Böylece, koltuğunuzun döşemesine farklı bir dokunuş katmış olursunuz.
2. Bir throw’dan sanat eseri yaratmaya ne dersiniz? Salonunuzda kanepenizin arkasındaki duvara asmayı deneyin. Hatta isterseniz bir çerçeve içine alıp öyle de asabilirsiniz. Sıcaklık katan, şık bir tabloya sahip olabilirsiniz.
3. Yumuşak ve sımsıcak bir görünüm yakalamak için örgü throw’unuzla yastığınızı kaplayabilirsiniz. Bu iş için kışlık şal ya da atkınızı da kullanmanız mümkün. Hoşluk katmak için kenarlarını bir broş ile de tutturabilirsiniz.
4. Throw’dan bir çırpıda kanepenize bir örtü yapabilirsiniz. Bunun için tüm kanepenizi kaplayabilecek büyüklükte bir örtüye sahip olmanız yeterli. Kanepenin üzerine yayın, kenarları düzgünce içeriye sokun. Kaplandı bile!
5. Açık renklerdeki bir yatak örtüsüne canlılık katmak için üzerine parlak renklerde bir throw atabilirsiniz. Genellikle ayak ucuna doğru konulan throw’u yastıklara yakın bir alanda kullanarak farklı bir kullanım şekline imza atmış olabilirsiniz.
6. Size özel, sıcak atmosfer yaratan bir yatak başı istiyorsanız throw ile kaplayabilirsiniz. Desenli ve renkli olanlarını özellikle kullanın. Hatta yaz aylarında aynı yer için throw yerine çizgili bir plaj havlusunu bile kullanmayı düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avizeleri ne kadar tanıyoruz!

Vestiyer ağacı!