Sizin için rengi bol mutfaklar seçtik

0

Mutfak dolaplarınızı sadece boya ile hem yenileyebilir, hem de gökkuşağı renklerinde pozitif enerji yüklü bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Size gereken biraz kutu boya ve biraz ilham… Pinterest’te küçük bir tur yaptık ve size fikir verecek birbirinden yaratıcı mutfaklar seçtik.

Siz de mutfağınızı renklendirmek isterseniz…

Mutfak dolaplarını boyamak aslında çok da eğlenceli bir iş. En kolay yağlı boya ile boyayabilirsiniz.

  • Birbiri ile uyumlu tonlar seçerek kapakları farklı renklere boyayabilirsiniz. 4 renk belirleyin ve üst kapakları bu tonlarda boyayın. Alt dolapları ise beyaz bırakın.
  • Pastel pembe ile tüm dolapları boyayabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı metalik renkte tercih ederek, pembenin feminen görünümünü kırabilirsiniz.
  • Eğer düz bir duvarın önünde yer alan bol kapaklı bir dolap üniteniz varsa her kapağı başka bir renge boyayarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Burada önemli olan renklerin birbiri ile olan uyumu. Açık rafların içlerini de gökkuşağı şeklinde boyayabilirsiniz.
  • Bir dolap kapağını aynı rengin farklı tonlarıyla degrade olarak renklendirebilirsiniz.
  • Dolaplarınız tek renkse, örneğin beyaz ise, zemini boyayarak çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz. Zemine kalın şeritler yapıp her birini farklı renkte boyayın. Zeminde elde edeceğiniz rengarenk kilim görüntüsünü çok seveceksiniz.

Giriş fotoğrafı: tinbol.com.br

HAZIRLAYAN GÜNSELİ BÜYÜKSAĞİŞ

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.