Onlar çok marifetli

Yaprak sarma makinesi, kiraz ve zeytin çekirdeği çıkarıcı, sarımsak ezici, yumurta dilimleyici, süzgeçler ve benzerleri… Bu liste uzayıp gidiyor ve gün geçtikçe bu listedeki ürünlere yenileri ekleniyor. Örneğin, eskiden sarımsak dövmek ya da vişne çekirdeği çıkartmak başlı başına bir işken artık bunları çok kısa bir sürede bu aletler sayesinde halledebiliyoruz. Cihazlar aynı zamanda sessizleşiyor, güzelleşiyor. Tüketiciler ev aletlerini ihtiyaçtan çok, yaşam biçimlerine uyduğu, beğendikleri ve istedikleri için alıyorlar. Bu yüzden, elektrik süpürgeleri, çamaşır ve bulaşık makinelerinin yanı sıra artık küçük ev  aletlerinin de daha sessiz, daha estetik olması, içinde bulundukları ortama güzellik katması için çalışılıyor. İşlevselik ve modern tasarım birleşince, ortaya çekici ürünler çıkıyor.

Tekstil ürünleri ve aksesuarlar, Green Gate

Enerji ve zamandan kazanmanın yanı sıra marifetli mutfak aletleri sağlıklı yiyecekler hazırlayıp pişirmenize de yardımcı  oluyor. Elektrikli düdüklü tencereler, yoğurt makineleri, buharlı pişiriciler, yağsız kızartma makineleri, kıyma makineleri  gerek hazırlama gerekse pişirme esnasında yiyeceklerin sağlıklı olmasını sağlıyor. Kıyma makineleri sayesinde  istediğiniz eti seçerek kıyma yapabiliyorsunuz. Düdüklü tencere ve buharlı pişiriciler ise besinlerin vitaminlerinin yok olmasına engel oluyor. Ares düdüklü tencere, Emsan.

Elektrikli küçük ev aletleri özellikle kahvaltı hazırlarken pratik çözümler sunabiliyor. Ekmek kızartma, tost yapma, çay demleme, kahve hazırlama, su ısıtma, yumurta pişirme makineleri ile kısa sürede lezzetli bir kahvaltı sofrası hazırlamak mümkün. Kahvaltıda yeni pişmiş sıcak ekmek isterseniz de, ekmek yapma makinenizİ geceden, birkaç saat önce çalışacak şekilde ayarlayıp, taze pişmiş ekmek kokusu ile uyanabilirsiniz. Ve elbette taze meyve suyu sıkacaklarını unutmamak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açık hava fikirleri

Süt şişeleri vazo oldu