Çamaşır makinesi ile tasarruf edin

Çamaşır makinesi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Çamaşır sepetinizin dibini uzun süredir göremiyorsanız sizin güvenilir bir çamaşır makinesine ihtiyacınız var demektir. Yeni modeller zaman ve paradan kazandırıyor.

Akıllı kapak Akıllı kapak teknolojili çamaşır makineleri, yıkama sürecinin tamamının takip edilmesine olanak veriyor. Samsung.

YENİ NESİL ÇAMAŞIR MAKİNELERİ
1. Nazik yıkama programları yün kazaklar ve ipek bluzlarınızı nazikçe ve deterjansız yıkayarak sizi kuru temizleme masrafından kurtarabilir.

2. Fazla deterjan eklemek giysilerinizin kumaşlarına zarar verebilir. Bazı modeller sensörleri sayesinde yeteri kadar deterjan kullanarak hayatınızı kolaylaştırıyor.

3. 12 dakikaya kadar hızlı yıkama programları ve % 50’ye kadar deviri hızlandıran ayarlar çamaşırlarınızı daha hızlı yıkamanıza olanak sağlayabilir.

4. Yeni teknolojileri çamaşır makinenize akıllı telefon ya da tablet ile uzaktan bağlanabilme olanağı da
sağlıyor. Böylece evde yokken de çamaşırlarınızı yıkayabiliyorsunuz.

5. Son modeller sessizlik konusunda da başarılı. Düşük desibeldeki ses seviyeleri sayesinde günün her saatinde çamaşır yıkamaya olanak sağlıyor.

Ekspres Yıkama
1400 d/dak sıkma devrine sahip makinenin narin, gömlek, yünlü, koyu renkli/kot gibi programlarının yanı sıra ekspres 20 programı da bulunuyor. 7 kg kapasitesi bulunuyor. Miele WDA 101 çamaşır makinesi, EnPlus.

Tasarruflu
SensoFresh özelliği, ile su ve deterjan kullanımına gerek kalmadan, kıyafetlerdeki istenmeyen kokulardan kurtulma imkânı sağlıyor. Yıkama sırasında çamaşır eklenebiliyor. WM14W760TR, Siemens.

Zaman Programlıyor
Sıkma devri 1400 d/ dak olan makinenin kapasitesi 9 kg. Enerji performansı A+++, ses seviyesi ise 58 desibel. Kalan zamanı gösteriyor. Zaman programlama özelliğine sahip. Çocuk kilidi bulunuyor. Arçelik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Televizyonsuz ev olmaz diyorsanız

Bulaşık makinesi ile bulaşık derdiniz kalmasın