Beyaz ve romantik bir kış

Beyazın soğuk bir renk olduğunu düşünenlerdenseniz, yanılıyorsunuz. Post, peluş ve örgülerle, farklı dokudaki tekstiller de beyaz kışın en sarıp sarmalayan ve en davetkar rengi olabilir!

HIZLI DEKORASYON UYGULAMALARI İÇİN
1. Doku, ton, form ve baskıları çeşitlendirmek beyaz ile dekore ettiğiniz herhangi bir mekanı çok daha ilgi çekici kılacaktır. Örneğin beyazı, uçuk mavi, somon, su yeşili gibi tonlarla zenginleştirebilir, farklı dokudaki tekstillerle mekanı davetkar bir hale getirebilirsiniz.
2. Eğer mekanda mimari detaylar yoksa bu meseleyi beyaz tonlar ve aydınlatmayla çözebilirsiniz. Beyazın farklı tonlarıyla gölge oyunları yaratabilirsiniz.
3. Beyazı şeffaf cam ve gümüş rengi objelerle kombinleyebilirsiniz.
4. Bir aksesuarı, objeyi vurgulamak beyaz ile dekore edilmiş bir mekanda çok kolaydır. Bu antika bir fincan koleksiyonu veya akvaryumda bir japon balığı bile olabilir!

YUKARIDAKİ FOTOĞRAF: Daybed, yuvarlak sehpa, puf, dresuar, ayna, Maxxdepo. Throw, kuşlar, fenerler, mumluklar, şamdanlar, kar küresi, ağaç, dekoratif at, kalp formlu aksesuar, tabaklar Tepe Home. Yastıklar, kulpsuz muglar, sepet, arkada duran örgü throw, polar battaniye, Ikea. Kulaklık, Philips.

Beyaza kış dokusu
Beyaza kış sıcaklığı katmak için örgü dokularla beraber kullanabilirsiniz. Uçuk mavi, keten ve somon gibi tonlarla bu rengi biraz daha ısıtmanız mümkün.

Feminen
Beyaz aynı zamanda romantik bir renk. Heykelsi objeler, aynalar, taşlı objeler ve dantellerle bir arada kullanıldığında feminen bir atmosfer yaratır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu koltuğun adı ne?

Yalınlıktan ilham alın