Beyaz yatak odası dekorasyonu fikirleri ve örnekleri – Evim
Beyaz yatak odası dekorasyonu fikirleri ve örnekleri

Beyaz yatak odası dekorasyonu fikirleri ve örnekleri

Beyaz yatak odası dekorasyonu fikirleri ve örnekleri çok şık. Çoğunlukla beyazla dekore edilmiş bir yatak odasının steril ve çekici olmayacağını düşünebilirsiniz , ancak aslında en soluk renk paleti çok yönlüdür. Beyaz renk, yatak odası dekorasyonu için mükemmeldir; dingin, ferah ve hemen hemen her dekorasyon stili ile uyumludur.

Beyazla süslemenin sırrı, biraz ekstra özel bir şey eklemektir. Bu ince dokunuşu eklediğinizde, gerçekten çok şık bir yatak odası elde edersiniz. İşte beyazı doğru kullanan 10 yatak odası.

BEYAZ YATAK ODASI DEKORASYONU FİKİRLERİ VE ÖRNEKLERİ

Duvarda ne çok sıcak, ne de çok soğuk bir etki bırakan orta tonlu beyazlar, doğal dokulu tekstil ve malzemeler… İşte her mevsim ruh halinize göre şekillendirebileceğiniz bir yatak odası bazı. “Işık ışığı yansıtır” fikrinden yola çıkarak beyaz veya açık renk bir fon tercih ederseniz alt tonlarında sarı ya da turuncu olan renkler ile sıcak ve canlı bir hava yaratabileceğiniz gibi pastel pembe, mint yeşili ve sıcak griler ile meditatif hissi artıran dingin bir ortam da kurgulayabilirsiniz.

Yazın tazeliğini odanıza taşımak için işe duvarlardan başlayın. Mavi, beyaz, sarı ve yeşilin mevsimi çağrıştıran tonlarında dekore edilmiş yatak odaları, sizin kendinizi daha rahat ve huzurlu hissetmenize yardımcı olur.

Yatak odasında beyaz nasıl kullanılmalı?

Yatak odanız monotonluktan kurtulsun! Renk kombinleri ve akılcı yerleşimler

Bir Cevap Yazın