Akdeniz kokulu stiller – Evim

Akdeniz kokulu stiller

Akdenizin farklı ruh hallerine sahip farklı kara parçalarına seyahat ediyoruz bu ay. İspanya, İtalya ve Ege Adaları’nın samimi ve rahat stillerini, renk ve desenlerini evinize taşımak isterseniz, dekorasyon biletinizi alın ve bize eşlik edin.

PASTORAL İTALYA
İlhamını Toskana bölgesinden alan Akdenizli stilde doğal ve konformist bir düzen var. Döküm, ferforje, hasır, ham ahşaplar ve seramikler bu stilin olmazsa olmazları…
Provans havası
Ham ahşaplar, hasır aksesuarlar… Doğal ve samimi bir hayatın ortasındayız. Essenza koleksiyonundan konsol, Flamant.


SICAKKANLI İSPANYA

Rengarenk kumaşları, sıcak tonları, Endülüs-Fas kültürlerinden ilham alan desenleriyle Akdeniz dekorasyon stilinde sofistike dokunuşlar öne çıkıyor.
Renk-desen karmaları
Çarpıcı tonlar ve sofistike desenlerle karakterize olan İspanyol stili iddialı iç mekanlar yaratıyor. Grand Vizier koleksiyonundan tekstiller, www.jimthompson.com.

SERİNLETEN EGE
Denizin ferahlığını hissettiren, mavi-beyaz Ege Adaları’ndayız… Kusurlu yüzeyleri, beyaz kireç badanalı duvarları olan bu evlerde bakırlar, sırlı seramikler, keten ku maşlar ve çini mozaikler ağırlanıyor.
Basit ama çok şık…
Alçı, kireç ve beyaz… Ege Adaları’nı en iyi anlatan bu üçlüyü pastel tonlarla birleştirerek yatak odasında zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.