Sizi İtalya’da hissettirecek 12 Toskana stili mutfak

Son güncelleme:

Toskana, kaliteli şarap ve lezzetli mutfağın merkez üssüdür – öyleyse neden mutfağınızı tasarlarken ondan ipuçları almak istemeyesiniz? Toskana stili, dokulu malzemeleri, sıcak toprak renkleri ve rustik parçalarıyla tanınır. Ve Toskana mutfakları genellikle zengin ahşap dolaplar, karmaşık çini mozaikler ve görkemli taş kemerler gibi göz alıcı dokunuşlarla doludur.

Dikkatli bir şekilde yerleştirilmiş taş işçiliği ve birkaç renk dokunuşuyla, Toskana’nın imza sıcaklığını mekanınızda uygun bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Bu yazımızda, tam olarak aradığınız görünümü bulabileceğiniz yeterli Toskana mutfak tasarım fikri var. İşte birbirinden güzel toskana stili mutfaklar…

1- TOSKANA STİLİ İÇİN RENK SEÇİMİ

Toskana stili mutfak
Fotoğraf: NAKED KITCHENS

Toskana sıcak, dünyevi renklerle doludur. Evleri sarı sıva ile kaplı ve kırmızı kil çatılarla örtülüdür ve manzaraları sarı-yeşil çimenler, koyu yeşil selvi ağaçları ve tozlu kahverengi asmalarla bezelidir.

Bu paletten ipuçları alarak evinizi daha fazla Toskana stiline uyarlayın. Kumlu bej, uçuk sarı ve hatta şeftali pembesi gibi sevdiğiniz bir toprak rengi seçin ve mutfağınızı bunun üzerine inşa edin.