Tematik, yaratıcı yılbaşı ağaçları

Yılbaşı ağacı yapmayı tercihetmeyenlerdenseniz, ama evinizdeyine de ağacın yerini tutabilecekfarklı ve yaratıcı bir çözüm arıyorsanızişte size ilham verebilecek birkaçyaratıcı fikir:

Post-it yılbaşı ağacı
Yeni yıl için tüm dileklerinizi renkli postitlereyazıp bir boy aynasının üzerineyılbaşı ağacı şeklinde yapıştırabilirsiniz.

Merdiven-ağaç

Basit bir merdivene renkli yılbaşı ışıklarıve birkaç süs asarak kimsede olmayanve çok yaratıcı bir yılbaşı ağacıyapabilirsiniz.

Vazoda dallar
Uzun bir vazonun içine koyacağınızağaç dallarına (dalları beyaza da boyayabilirsiniz)beyaz ışıklar sarabilir birkaçyılbaşı süsüyle renklendirebilirsiniz.

Tripod ağaç
Tripodunuzu birkaç süsle dekore ederekyaratıcı bir yılbaşı ağaçı yaratabilirsiniz.

Çevreciler için
Doğallıktan yana olan çevreciler, basittahta parçalarını farklı boylarda kestirerekçam ağacı şeklinde kısa parçadanuzuna, dikey bir tahta parçasınamonte edebilir ya da ağaç dallarınıuzun bir yer vazosuna koyarak yılbaşısüsleriyle renklendirebilir.

Bir 365 günü daha devirmeye hazırlandığımızbugünlerde yılbaşınınen sevilen eğlencelerinden biri,yani yılbaşı ağaçı süslemenin zamanıgeldi! 1 yıldır evin bir köşesindetekrar hayat bulmayı bekleyenyılbaşı ağacınız, yıllardır biriktirdiğinizve her yıl farklı bir anısı olan ışıltılısüsleriniz, inatla dolanıp birbirinegiren ve açılmayı bekleyen ışıklarınızyılın bu en büyülü zamanındaevlerinize renk katmak için hazıırlarmı? Herkesin mutlaka ayrı bir yılbaşıritüeli, ayrı bir ağaç süsleme stili vetarzı vardır. Bazen aceleye getiririzkarman çorman bir ağaç çıkarkarşımıza. Bazen bir stil belirlemeyeçalışırız ama elimizdeki malzemeleryetersiz gelir. Öyleyse gelin önerilerimekulak verin.~

Sizin temanız belli mi?
Yılbaşı ağacınız minimalist mi, modernmi, geleneksel mi olsun istiyorsunuz?Beyaz ağaç mı, canlısımı yoksa klasik yapay yeşil çamağacı mı tercih ediyorsunuz? Bu yılbir değişiklik yapıp ağacınıza bellitemalar uygulamaya var mısınız?

Kar, melek, Noel baba
Şık ve parıltılı kar taneleri, beyazağırlıklı renk skalası, boy boy farklımelekler, kardan adam, noelbaba süsleri ve göz alıcı yıldızlarlaağacınızı dekore edersenizhem şık hem de dinlendirici biratmosfer yaratabilirsiniz.

Tatlı bir yılbaşı
Rengarenk yumuşak paketleri, kırmızıbeyaz şemsiye şekerler ve adam şeklindezecefilli kurabiyeleri kullanaraken tatlı yılbaşı ağacını siz yaratabilirsiniz!Şekilli ve leziz gerçek kurabiyelerde asabilirsiniz!

Fotoğraf ağacı
Aileniz ve sevdiklerinizin resimlerinigümüş rengi kağıtlardan yapacağınızmini çerçevelere yapıştırın, birazsim ve pul dökerek ışıltı katın ve yılbaşıağacınızın dallarını mutlu anılar vegülümseyen yüzler süslesin!

Işıltılı, parlak ağaç
Gümüş, altın ve beyaz renkler ağarlıklı,ışığı yansıtan süsler, cam toplar,simli küreler, büyük boy gümüş toplar,parıltılı yıldızlar ve tabi ki bolcabeyaz ışık kullanın.

Beyaz retro yılbaşı

ağacıÜzeri karla kaplı gibi gözüken bembeyazyılbaşı ağaçlarına retro-popbir dekorasyon yapmaya ne dersiniz?Neon renkli tüm süsleriniz beyazbir ağaçta renkli ışıklarla yılbaşınızaeğlence katacak!

Ne Düşünüyorsun?

Yorum lar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Evde aile yemeği hazırlamanın 5 yolu

Aynalara dair bilmediklerimiz