Rustik ve davetkar yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşı dekorasyonu için hazırlıklar başladı. 2022 yılına sayılı günler kala siz de evinizi süsleyerek yeni yılı karşılamak istiyorsanız, işte birkaç öneri…

Chalet stilinden ilham alarak tamamen masif ahşaptan tasarlanmış bir göl evini, yılbaşı dekorlarıyla giydirdik.

ŞÖMİNE KEYFİ BÖYLE DAHA GÜZEL

Yeni yılın her zaman umut dolu bir enerjisi, sarıp sarmalayan bir ruhu vardır. İşte bu duyguyu en iyi şekilde yaşamak için siz de şöminenin hemen yanı başında böyle bir köşe kurgulayabilirsiniz.

TEMATİK KÖŞELER

Dar uzun bir sehpayı ya da bir bankı yılbaşı temalı ürünlerle dekore ederek bir alanı “yılbaşı köşesi” yapabilirsiniz.

yılbaşı dekorasyonu
Yıldız formlu mumluk, kupalar, çelenk, Paşabahçe. Geyikler, Koçtaş. Kozalak mum, aranjman, örgü battaniye, post, Ikea. Tepsi, polar ponponlu battaniye, hasır sepet, Mudo Concept. Galvaniz kova, sıcak su torbası, yeşil battaniye, Porland. Peter Pan ayakkabısı, Noel Baba ayakkabısı, Zara Home.
Döküm geyik askılara bu kez kaban ve montlar yerine yılbaşı süsleri ve throw’lar asabilirsiniz.

KANEPENE KIVRIL

Yılbaşı dekorasyonu için rahatlık da önemli. Uzatın ayaklarınızı kanepede çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla sohbetin tadını çıkarın. Peluş battaniyeler, postlar, örgü ya da yün yastıklar bu alana hem yılbaşı atmosferi katmak, hem de davetkar bir görünüm kazandırmak için ideal.

yılbaşı dekorasyonu
Havuçlu yatak örtüsü, peçeteler, neslihanalgunerhan.com. Mug, fener, nar, Paşabahçe. Sehpa olarak kullanılan kutu, geyikler, taburedeki kırmızı yapraklı canlı çiçek, yılbaşı ağacı ve süsleri, Koçtaş. Saksı olarak kullanılan galvaniz kova, Porland. Çelenk, battaniye, kırmızı yastık, yılbaşı ağacı altındaki teneke kutular, beyaz peluş yastık, Ikea. Post, Mudo Concept.

HAMAKTA SALLANMAK

Hava soğuk olsa da, belki açık havada biraz hamak keyfi yapmak isteyebilirsiniz. Ya da mesela sıcak çikolatanızı burada yudumlamak…

yılbaşı dekorasyonu
Hasır tabure, saplı yapay kürk battaniye, galvaniz kutu, Mudo Concept. Ev formlu mumluklar, fener, kokina dalları, Paşabahçe. Kırmızı saksı, aranjman, çim topları, Ikea.

Küçük alanda keyifli yılbaşı sofrası hazırlandı

Yılbaşı hediyeleri için evde bez torba nasıl yapılır?

Evde yılbaşı süsü nasıl yapılır?