Rustik ve davetkar yılbaşı dekorasyonu

0

Chalet stilinden ilham alarak tamamen masif ahşaptan tasarlanmış bir göl evini, yılbaşı dekorlarıyla giydirdik.

TEMATİK KÖŞELER Dar uzun bir sehpayı ya da bir bankı yılbaşı temalı ürünlerle dekore ederek bir alanı “yılbaşı köşesi” yapabilirsiniz.

Yıldız formlu mumluk, kupalar, çelenk, Paşabahçe. Geyikler, Koçtaş. Kozalak mum, aranjman, örgü battaniye, post, Ikea. Tepsi, polar ponponlu battaniye, hasır sepet, Mudo Concept. Galvaniz kova, sıcak su torbası, yeşil battaniye, Porland. Peter Pan ayakkabısı, Noel Baba ayakkabısı, Zara Home.

ŞÖMİNE KEYFİ BÖYLE DAHA GÜZEL Yeni yılın her zaman umut dolu bir enerjisi, sarıp sarmalayan bir ruhu vardır. İşte bu duyguyu en iyi şekilde yaşamak için siz de şöminenin hemen yanı başında böyle bir köşe kurgulayabilirsiniz.

Berjer, çam dalı, çelenk, Noel baba, fener, gri örgü yastık, post, Ikea. “Peace” yastık, kırmızı çanlar, terlik, kırmızı battaniye, Zara Home. Yeşil battaniye, Porland. Büst, yan sehpa, peluş halı, kar küresi, sepet, Mudo Concept. Mug, kokina dalları, hasır ipli çelenk, Paşabahçe. Vazolar, hediye paketli çam ağaçları, minyatür çam ağacı, kırmızı geyikler, Koçtaş.

KANEPENE KIVRIL Uzatın ayaklarınızı kanepede çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla sohbetin tadını çıkarın. Peluş battaniyeler, postlar, örgü ya da yün yastıklar bu alana hem yılbaşı atmosferi katmak, hem de davetkar bir görünüm kazandırmak için ideal.

Havuçlu yatak örtüsü, peçeteler, neslihanalgunerhan.com. Mug, fener, nar, Paşabahçe. Sehpa olarak kullanılan kutu, geyikler, taburedeki kırmızı yapraklı canlı çiçek, yılbaşı ağacı ve süsleri, Koçtaş. Saksı olarak kullanılan galvaniz kova, Porland. Çelenk, battaniye, kırmızı yastık, yılbaşı ağacı altındaki teneke kutular, beyaz peluş yastık, Ikea. Post, Mudo Concept.

HAMAKTA Hava soğuk olsa da, belki açıkhavada biraz hamak keyfi yapmak isteyebilirsiniz. Ya da mesela sıcak çikolatanızı burada yudumlamak…

Hasır tabure, saplı yapay kürk battaniye, galvaniz kutu, Mudo Concept. Ev formlu mumluklar, fener, kokina dalları, Paşabahçe. Kırmızı saksı, aranjman, çim topları, Ikea.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR HANDE GÖKSAN YAPIM ASİSTANI İBRAHİM GEZER

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.