Tekstillerle ısının

Serinleyen havalar için tatlı bir telaş başladı çoğu evde. Yatak örtüsü, nevresim, battaniye gibi tekstillerin dolaplardaki yerleri değişiyor ya da yenileri alınıyor. Bu sezonun renk kartelasında vizon, çikolata, gri, uçuk pembe, hardal sarı, kobalt gibi tonlar hakim. Tekstillerinizi de bu modaya uydurabilirsiniz.

Dolap, zemindeki vazolar, dantel detaylı runner, yelek, yastık, Tepe Home. Sandalye, Maxx Depo. Halı, pembe throw, hasır sepet, beyaz throw, İkea. Gri throw, English Home. Babet, Marks&Spencer. Askılar, Mudo Concept.
Yukaridan aşağı

Birinci raf : Solda yer alan tekstiller, English Home. Kitap şeklindeki kutu, yatak örtüsü, Linens. Battaniye ve nevresimler, Marks&Spencer.
İkinci raf : Kuş, sepetteki kahve el havluları, www.evdebir.com. Lila ve kahve masa örtüleri, dantel sepet, Linens. Lila, karamel, pembe, kahve yüz havluları, Valeron. Gri yatak örtüsü, Ikea. Ütü, Mudo Concept. Floral ve krem rengi nevresim, Marks&Spencer.
Üçüncü raf : Kahve ve krem rengi nevresimler, Cottonbox. Kaktüs, gri yastık, Tepe Home. Tepe Home. Banyo tuzu, English Home. Dantelli havlular,  www.evdebir.com.
Dördüncü raf : Yatak örtüler, English Home. Throwlar, Persan. Mor havlu, Marks&Spencer.
Beşinci raf : Desenli yatak örtüsü, Persan. Havlular, yelek, dantel detaylı runner, çiçek, Tepe Home.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mevsim süsleri

Sezon renkleri