İlginç depolama fikirleri

0

Evinizdeki eşyaları düzenlerken sıradan fikirler yerine, orijinal depolama uygulamalarını tercih ederek farklılığınızı ortaya koyun. Özellikle elinizde bulunan malzemeleri değerlendirerek farklı depolama çözümleri geliştirebilir, estetik ve sıra dışı düzenlemelere imza atabilirsiniz. İşte size ilham verecek 3 fikir:

1. Sürekli tekini kaybettiğiniz küpeleriniz ve birbirine dolanan kolyeleriniz tam gözünüzün önünde ve düzenli dursun diye takılarınızı eklektik bir duvar sergisine dönüştürebilirsiniz. Duvarınıza birkaç çerçeve monte etmeniz ve kancalarla takılarınızı tutturmanız yeterli.

2. Bütün kış aklınız Ege’de yaptığınız tatillerde kalıyorsa ve sahilde her yürüyüşünüzde çakıl taşı, deniz yıldızı ve deniz kabuğu toplayanlardansanız, cam yüzeyi ve içinde ayrı bölmeleri bulunan bir orta sehpa alabilirsiniz. Sehpanın içini dilediğiniz tatil anılarıyla doldurup kış boyunca hatırlayabilirsiniz.

3. Kitaplığı ve raf için yeterince yeri olmayan kitap kurtları, yıllardır biriktirdikleri kitaplarını kullanmadıkları bir şöminenin içine koyarak hem yerden kazanabilir, hem de kullanmadıkları şöminelerini değerlendirebilirler.

Concept trends

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.