ilginç depolama fikirleri
ilginç depolama fikirleri

İlginç depolama fikirleri ile hem düzenli hem dekoratif olun

Evinizdeki eşyaları düzenlerken sıradan fikirler yerine, orijinal depolama uygulamalarını tercih ederek farklılığınızı ortaya koyun. Özellikle elinizde bulunan malzemeleri değerlendirerek farklı depolama çözümleri geliştirebilir, estetik ve sıra dışı düzenlemelere imza atabilirsiniz. İşte size ilham verecek 3 fikir:

TAKILARINIZI DUVAR SERGİSİNE DÖNÜŞTÜRÜN

1. İlginç depolama fikirlerinden ilki takılar için. Sürekli tekini kaybettiğiniz küpeleriniz ve birbirine dolanan kolyeleriniz tam gözünüzün önünde ve düzenli dursun diye takılarınızı eklektik bir duvar sergisine dönüştürebilirsiniz. Duvarınıza birkaç çerçeve monte etmeniz ve kancalarla takılarınızı tutturmanız yeterli.

TATİLLERİNİZ ORTA SEHPANIZ OLSUN

2. Bütün kış aklınız Ege’de yaptığınız tatillerde kalıyorsa ve sahilde her yürüyüşünüzde çakıl taşı, deniz yıldızı ve deniz kabuğu toplayanlardansanız, cam yüzeyi ve içinde ayrı bölmeleri bulunan bir orta sehpa alabilirsiniz. Sehpanın içini dilediğiniz tatil anılarıyla doldurup kış boyunca hatırlayabilirsiniz.

KİTAPLAR ŞÖMİNEDE DEPOLANSIN

3. İlginç depolama fikirlerinden biri de şömine kitaplık. Kitaplığı ve raf için yeterince yeri olmayan kitap kurtları, yıllardır biriktirdikleri kitaplarını kullanmadıkları bir şöminenin içine koyarak hem yerden kazanabilir, hem de kullanmadıkları şöminelerini değerlendirebilirler.

Concept trends

Evim Dergisi 2014