Limona dair güzel detaylar

Lezzetiyle ve rengiyle evlerde tazelik hissi uyandıran limon, mis kokusunu daha iyi yaysın, tadı içinizi ferahlatsın ya da sadece renk katsındiye birkaç detaya özen göstermeniz yeterli.

Her şey detaylarda gizli. Bu bazen sofraya ekleyeceğiniz bir kase meyve, bazen farklı formlarda tamamlayıcı mobilyalar olur. Tıpkı rengiyle neşe, lezzetiyle tazelik hissi veren limonda olduğu gibi. Limon sarısının tonu özellikle yaz aylarında mekanlara enerji verir. Rengi en iyi destekleyenlerse nane yeşili ve beyazın dışında güneşin parlak tonları ve deniz mavilerini sayabiliriz. Tadı ve mis kokusuyla canlanan evlere formuyla da neşe versin isterseniz dilim ya da tam halini karikatürize eden sehpalar, biblolar veya sadece deseniyle süsleyin.

Galata meşrubat bardakları, Lav.

HEM FORMU HEM KOKUSU OLSUN
Yaz sofranızda limonun canlandırıcı etkisini yaymak için limon dilimleri dolu vazoya mis kokulu şebboylar ve bir miktar su eklemeniz yeterli.

Ikea.

GÜZEL FİKİR
En gelenekseli ince limon dilimlerini bardak kenarlarına takmak belki de. Çünkü bu hem görsel hem de lezzet olarak güzellik katıyor.

iblaursen.dk

İçini limon ve nane doldurduğunuz cam şişeleri üzerine yapıştıracağınız isim etiketleri ile süsleyebilirsiniz.
Ikea.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR BİLGE CAN GÜRER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çalışırken içiniz açılsın

Doğru ütüyü seçmenin incelikleri