Burca göre aksesuar seçimi nasıl olmalı?

Burca göre aksesuar seçimi nasıl olmalı?

Son güncelleme:

Yıldızların kişiliğimiz üzerindeki etkilerinden yola çıkarak bu ay, yaşam alanlarımız için burçlara göre doğru aksesuar seçimini mercek altına aldık.

1- KOÇ BURCU

Zodyak kuşağının ilk burcu olan Koç, 12 burcun adeta lideri konumundadır. Herkese ışık olan, öncü bir rolü vardır. Ayrıca yeni bir şey denemekten asla korkmayacak kadar da içinde Mars cesaretini barındırır. Ateş enerjisini yansıtan şamdanlar tam size göre olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Koç burcu için dekorasyon önerileri

2- BOĞA BURCU

Konfor bir Boğa için her şey demektir. Toprak elementinin ilk burcu olan boğa, evde bir köşede saatlerce uzanabilir. Bunu yaparken kendini rahat hissettiren yumuşacık tüylü battaniyeler onların vazgeçilmezi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Boğa burcu için dekorasyon önerileri

3- İKİZLER BURCU

Konuşmak, konuşmak ve konuşmak… Bu dünyaya iletişim kurmak için gelmiş bir burç ile karşı karşıyayız. Evde tek başına olmaktansa her zaman arkadaşlarıyla beraber ev partisi düzenlemeyi tercih eden bu burcun mensupları için kokteyl malzemeleri, karaflar, içecek hazırlama ekipmanları ideal.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İkizler burcu için dekorasyon önerileri

4- YENGEÇ BURCU

Zodyağın en, en ev kuşu burçları olan yengeçler için bir evi yuva hissettirme konusunda kokuların büyük önemi vardır. Sandal ağacı gibi davetkar tütsüler ya da mumlar ideal bir aksesuar seçimi olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yengeç burcu için dekorasyon önerileri

5- ASLAN BURCU

Yöneticisi Güneş olan bir burç için her zaman parlamak istemek bizce çok da sıradışı bir tavır değil. Aslanlar her zaman diğerlerinden farklı görünmek ister. Sahip oldukları her şey de farkedilsin isterler. Bu yüzden sıra dışı form ve renklere sahip aksesuarlar, tamamlayıcı tekstiller onlar için ideal olur. Ateş elementinin temsilcilerinden oldukları için aydınlatmaların tamamı onlar için uygun birer aksesuar seçimi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Aslan burcu için dekorasyon önerileri

6 BAŞAK BURCU

Burçlar kuşağının en titiz ve düzenli üyeleri için evde önerebileceğimiz en doğru aksesuar çok amaçlı bir raf sistemi, düzenleme ve organizasyonu kolaylaştıran bölücüler ve sepetler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Başak burcu için dekorasyon önerileri

7- TERAZİ BURCU

Burç sembolünün terazi olması tesadüf değildir; çünkü bir terazi her zaman bir denge arar. Bu sebeple simetrik tasarımlar teraziye göredir. Birbirini tamamlayan iki tablo, 2’li objeler, raf destekleri gibi…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Terazi burcu için dekorasyon önerileri

8- AKREP BURCU

Tutkularının peşinden giden Akrepler için bu yoğunluğu vurgulayan bir eve sahip olmak önemlidir. Derin iç mekanlar onlara göredir. Çoğu kez renklerle ve dokularla elde edilen bu derinlik için kadife yastıklar bizce harika bir aksesuar seçimi olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Akrep burcu için dekorasyon önerileri

9- YAY BURCU

Dış mekanları ve seyahati her şeyden çok seven Yay burçları için onların keşfetme arzusunu besleyen aksesuarlar isabetli bir seçim. Etnik detaylar, lokal motifler taşıyan ya fa farklı kültürlere ait objeler onlara harika birer seçenek sunar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yay burcu için dekorasyon önerileri

10- OĞLAK BURCU

Ciddi ve disiplinli olan Oğlak burçlarının kalıcılık en sevdiği şeylerden biridir. Dolayısıyla antika niteliği taşıyan objeler, bir dönemi yansıtan aksesuarlar onlar için zevkli bir seçim olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oğlak burcu için dekorasyon önerileri

11- KOVA BURCU

Zodyağın sıra dışı çocukları diyebileceğimiz Kova burçları hava elementidir. Futuristik tasarımlar, görsel olarak ilgilerini çekebilecek obje ve heykellere evlerinde yer açmalılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kova burcu için dekorasyon önerileri

12- BALIK BURCU

Hayaller kurmayı, müzik ve sanatı her şeyden çok seven bir Balık burcu için yatağı olmazsa olmazı. Çünkü her şeyden önce yatağına kıvrılıp hayallere dalmayı, onu mutlu eden müzikleri dinlemeyi çok sever. İyi bir ses sistemi, konforlu bir nevresim takımı Balık burçları için doğru bir aksesuar seçimi olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Balık burcu için dekorasyon önerileri